• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 35002
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  آذربایجان شرقی رتبه نخست کمک‌های مردمی ایام کرونا در کشور
  دیبا: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی باتاکید بر اینکه مردم همواره در امور خیر پیش قدم هستند گفت: این استان رتبه نخست کمک‌های مردمی در ایام کرونا را به خود اختصاص داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از  روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی ، علی بدر شکوهی صبح امروز در جلسه ستاد مشارکت‌های اجتماعی بهزیستی، ضمن قدردانی از زحمات اداره کل بهزیستی استان در جلب اعتماد مردمی، از جمع آوری حدود ۶۰ میلیارد تومان کمک‌های مردمی در استان در ایام کرونا خبر داد.

  وی، این میزان از مشارکت مردمی را در نوع خود بی نظیر عنوان کرد و شفاف سازی عملکردهای بهزیستی و اعتمادسازی را از عوامل تأثیرگذار در این امر دانست.

  شکوهی، فعالیت صادقانه و بدون چشم‌داشت مجموعه بهزیستی استان را قابل ستایش دانست و افزود: بر اساس شاخص‌های آماری و هم چنین بازدیدهای میدانی و مشاهدات، می‌توان گفت این اداره کل عملکرد قابل قبولی در ارائه خدمات به مددجویان و اقشار آسیب دیده یا آسیب‌پذیر داشته است.

  وی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد هزینه‌های بهزیستی از طریق مشارکت‌های مردمی تأمین می‌شود، بیان کرد: وابستگی به حمایت‌های مردمی یکی از چالش‌های اساسی این مجموعه است و اگر احیاناً مشارکت مردم کمرنگ شود، بهزیستی با مشکل مواجه خواهد شد.

  وی، تلاش برای افزایش اعتبارات دولتی و بسترسازی جهت بهره گیری هرچه بیشتر بخش خصوصی را از راه‌های مناسب برای افزایش جذب اعتبار در این اداره عنوان کرد.

  در پایان این جلسه از مدیران تشکل‌های مردم‌نهاد که در کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و سایر امور خیرخواهانه مشارکت داشتند قدردانی شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز