• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34999
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ماشین‌سازی تبریز در قبال بدهی دولت به وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی واگذار شد
  دیبا: مدیرعامل گروه ماشین سازی تبریز گفت: با پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تصویب هیئت محترم دولت گروه ماشین سازی تبریز تحت مالکیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.

  به گزارش دیبا خبر ، ناصر فرج زاده از واگذاری مالکیت گروه ماشین سازی تبریز به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه هشت شرکت دولتی دیگر خبر داد و اظهار داشت: این شرکت‌ها در ازای بدهی ۳۲ هزار میلیارد تومانی دولت به وزارت کار صورت گرفته است.

  وی اضافه کرد: این واگذاری‌ها، در راستای اجرای طرح همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان است.

  مدیرعامل گروه ماشین سازی تبریز در پایان خاطر نشان کرد: اختلافات مالکیتی که در این ماه‌های اخیر برای این مجموعه وجود داشت باعث مشکلات عدیده‌ای شده بود که با مصوبه دیروز هیئت وزیران در خصوص تعیین مالک، به حول و قوه الهی سرعت پیشرفت این مجموعه بیش از پیش افزایش پیدا می‌کند.

  این خبرگزاری هفته گذشته گزارش جامعی از مشکلات بدهی و مالکیتی این شرکت منتشر کرده بود که بر اساس آن، نسبت به طولانی شدن بلاتکلیفی این شرکت هشدار داده بود که با این اقدام دولت، به نظر می‌رسد بلاتکلیفی بین ایدرو از وزارت صنعت و صندوق بازنشتگی فولاد از وزارت کار به اتمام رسید و وزارت کار و ظاهرا تامین اجتماعی که متولی پرداخت حقوق بازنشستگان خود است، مستقیما مالکیت این شرکت را بر عهده گرفت.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب