• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34988
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز با ورود پلیس امنیت عمومی
  دیبا: مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز با ورود پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی آذربایجانشرقی ، احمد حمزه زاده دیشب با محمدحسن پاشا رئیس پلیس امنیت عمومی و مرتضی قربانی رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

  حمزه زاده محور مسائل مطرح شده در این جلسه را در راستای تشدید برخورد با تورهای غیرمجاز عنوان کرد و گفت: در این جلسه سازوکارها و نحوه برخورد مؤثر با تورهایی که به‌صورت غیرمجاز اقدام به برگزاری سفرهای یک‌روزه و چندروزه می‌کنند، مورد بررسی قرار گرفت.
  او بر تشدید برخورد با افراد متخلف تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه فعالیت تورهای غیرمجاز در روند فعالیت تورهای قانونی که تحت نظارت آژانس‌های مسافرتی هستند نیز تأثیر منفی گذاشته است، لذا براساس تصمیمات اتخاذ شده، با هماهنگ پلیس امنیت عمومی استان برخورد با تورهای خاطی تشدید خواهد یافت.
  حمزه زاده در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه میراث‌فرهنگی استان متولی اصلی صدور مجوز برگزاری تورهای گردشگری است، لذا سایر دستگاه‌ها از صدور هرگونه مجوز موازی در این راستا خودداری کنند.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز