• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34975
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  وادی رحمت تبریز در وضعیت هشدار قرار گرفت
  دیبا: مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز اعلام کرد: در پی افزایش آمار اموات کرونایی و عدم رعایت هشدارهای بهداشتی توسط گروهی از شهروندان، وادی رحمت تبریز در وضعیت هشدار قرار گرفته است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی آرامستان های تبریز، فرخ جلالی با گلایه از برخی شهروندان نسبت به عدم رعایت اصول بهداشت و سلامت در وادی رحمت تبریز، اظهار کرد: علی‌رغم هشدارهای مکرر و توصیه اکید برای حضور حداقلی مردم در مراسمات تشییع و تدفین، برخی از شهروندان با عدم رعایت موارد بهداشتی، سلامت دیگران را هم به خطر می‌اندازند.

  وی با تاکید بر عدم لزوم مراجعه به ساختمان‌های اداری سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز برای امورات متفرقه، گفت: وادی رحمت به دلیل تدفین متوفیان کرونا و نیز ازدحام ناشی از حضور شهروندان در مراسمات تشییع و تدفین حتی برای اموات غیرکرونایی، به منطقه پرخطر و مستعد شیوع کرونا تبدیل شده است.

  وی با اشاره به افزایش مجدد آمار متوفیان کرونایی، اظهار کرد: با توجه به ایجاد ازدحام و احتمال عدم رعایت فاصله اجتماعی در آرامستان‌های سطح شهر، از شهروندان خواهشمندیم تا اطلاع ثانوی از حضور در این اماکن خودداری کنند.

  جلالی با بیان اینکه به دلیل رعایت حال خانواده‌های معزا، اقدامات ما به هشدارهای لسانی و توصیه و بنر محدود شده است، گفت: درپی شیوع مجدد ویروس کووید۱۹ و افزایش متوفیان کرونایی، محدودیت‌های حضور در وادی رحمت تبریز دوباره برقرار شده اما برخی از شهروندان به این موارد توجهی ندارند.

  به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز، وی افزود: باتوجه به تاکید نهادهای ذی‌ربط بر ممنوعیت تجمعات، برگزاری هرگونه مراسمات ترحیم و یادمان در سطح آرامستان های تبریز ممنوع بوده و حضور در آیین تشییع و تدفین اموات نیز فقط برای جمع محدودی از بستگان درجه یک امکانپذیر خواهد بود.

  وی شرط حضور محدود بستگان درجه یک در نماز میت، تشییع و تدفین را استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی عنوان کرد و گفت: عوامل حراست و ماموران پلیس از حضور افرادی که هشدارهای بهداشتی را رعایت نکرده و جان دیگر شهروندان را به خطر اندازند، ممانعت خواهند کرد.

  مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، وی با تاکید بر حفظ سلامت پرسنل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز نیز گفت: علاوه بر تامین لوازم حفاظتی، آزمایشات دوره ای تست کرونا برای تمام پرسنل انجام می‌گیرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب