• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34634
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مکان‌های عمومی از ۵۰ درصد ظرفیتشان استفاده کنند
  دیبا: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: مکان‌های عمومی برای کمک به کنترل شیوع کووید۱۹ از ۵۰ درصد ظرفیتشان استفاده کرده و ظرفیتشان را محدود کنند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، عباسعلی درستی با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به افزایش موارد مثبت کرونا در استان ما طی روزهای گذشته و آغاز فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی و بازگشایی روز افزون بسیاری از اماکن بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا، مردم باید برای کنترل بیماری هنگام مراجعه به جاهای مختلف بهداشت فردی را رعایت کنند.

  وی تاکید کرد: استفاده از لوازم حفاظت فردی به ویژه ماسک برای تمامی افرادی که از خانه خارج می‌شوند و یا به فروشگاه‌ها، کتابخانه‌ها، سینماها و یا هر جای دیگری مراجعه می‌کنند، ضروری است.

  وی بر ضرورت رعایت فاصله اجتماعی توسط مردم و صاحبان اماکن و اصناف تاکید کرد و گفت: داشتن فاصله بیش از یک متر در فعالیت‌های روزمره و و در مکان‌های عمومی ضروری است.

  درستی گفت: تنها با رعایت سه اصل رعایت بهداشت فردی، استفاده از لوازم حفاظت فردی و رعایت فاصله اجتماعی می‌توان بیماری را کنترل و مدیریت کرد.

  وی با اشاره به تشدید نظارت‌های مرکز بهداشت استان با همکاری اکیپ‌های اماکن نیروی انتظامی، اتاق اصناف و دادگستری، خاطرنشان کرد: هر جا بر خلاف پروتکل‌های بهداشتی رفتار شود، همکاران ما اقدام به تعطیلی آن مجموعه خواهند کرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب