• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34631
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افزایش سقف وام‌های ودیعه مسکن مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی‌
  دیبا: مدیرکل کمیته امداد ‌آذربایجان شرقی از افزایش سقف وام‌های ودیعه مسکن خبر داد و گفت: امسال اجاره مسکن و ودیعه مسکن افزایش داشته و ممکن است حتی برخی نیازمندان نتوانند اجاره مسکن خود را بپردازند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی کمیته امداد آذربایجانشرقی، محمد کلامی از افزایش سقف وام‌های ودیعه مسکن خبر داد و اظهارداشت: امسال اجاره مسکن و ودیعه مسکن افزایش داشته است و ممکن است حتی برخی نیازمندان نتوانند اجاره مسکن خود را بپردازند، به همین جهت ۱۵ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه برای جامعه تحت پوشش در نظر گرفته‌ایم.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی ادامه داد: کمک هزینه اجاره که سال پیش به میزان ۱۰۰ هزار تومان بود، امسال افزایش خواهد داشت.

  وی همچنین از افزایش میزان وام های اشتغال نیز خبر داد و ابرازداشت: امسال ۲۷۰ میلیارد تومان وام اشتغال در نظر گرفته ایم که سقف وام برای هر فرد که شغلی می خواهد ایجاد کند، حدود ۵۰ میلیون است.

  کلامی افزایش ۲۸ درصدی میزان فطریه امسال را در شرایط کرونایی امیدوار کننده دانست و یادآور شد: متاسفانه اقبال خوبی در بحث پرداخت فطریه، صدقات و زکات به صورت الکترونیکی وجود ندارد.

  وی پرداخت از طریق سایت، تلفن ثابت و تلفن همراه را سه شیوه پرداخت الکترونیک دانست و گفت :استقبالی که انتظار آن را داشتیم در این مباحث صورت نگرفت.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی افزود: مباحث فرهنگی و رسانه ای در کنار ایجاد زیرساخت های الکترونیکی تاثیر و نقش بسزائی در تحقق این امر دارد، چنانکه امسال با توجه به عدم برگزاری نماز عید سعید فطر  و در کنار آن نبود صندوق های کمیته امداد امام خمینی (ره)، اقبال به سمت پرداخت الکترونیکی بود.

  وی ادامه داد: اما بسیاری بر درستی پرداخت الکترونیکی مردد بودند تا این که از خدمت مقام معظم رهبری استفتا شد و ایشان بدون ایراد بودن چنین پرداختی را تائید نمودند.

  کلامی تاکید کرد: وعاظ، صاحبان منبر و افراد تاثیرگذار باید در کنار کمیته امداد قرار بگیرند تا این کار فرهنگ سازی شود، امسال پرداخت های الکترونیکی زیر ۱۰ درصد بود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب