• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34599
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خبر داد:
  خط‌کشی ۹۱۱ کیلومتر از جاده‌های ارتباطی آذربایجان‌شرقی
  دیبا: رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در ۳ ماه اول سالجاری ۹۱۱ کیلومتر از جاده‌های مختلف ارتباطی استان خط‌کشی شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجانشرقی ، عباسعلی شیری افزود: در این مدت با هدف ارتقای ایمنی کاربران جاده ای و به حداقل رساندن تصادفات ۱۹ هزار و ۹۶۰ متر حفاظ و گاردریل در سطح جاده های ارتباطی استان نصب و بهسازی شده است.

  وی نصب و بهسازی ۲ هزار و ۵۷۰ عدد علایم راهنمایی و رانندگی شامل اخطاری و انتظامی و نصب و بهسازی ۸۶۵ مترمربع علایم اطلاعاتی را از دیگر اقدامات این اداره کل اعلام کرد.
  رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در ۳ ماه نخست امسال در ۳۶۸ کیلومتر از راههای ارتباطی استان عملیات اصلاح و ایمن سازی شیب شیروانی انجام شده است.
  شیری، ادامه داد: آغاز عملیات اصلاح تقاطع های T شکل در ۸ نقطه، رنگ آمیزی پایه های علایم عمودی در سطح ۴ هزار و ۱۷۵ مترمربع و اجرای عملیات آشکارسازی ورودی تونل های استان در راستای ارتقای ایمنی و بهبود تردد انجام شده است.
  آذربایجان‌شرقی دارای ۲۳۵ کیلومتر آزادراه، ۴۵۳ کیلومتر بزرگراه، ۹۲۲ کیلومتر راه اصلی، ۲ هزار و ۷۵ کیلومتر راه فرعی و ۱۰ هزار و ۴۴۱ کیلومتر راه روستایی است.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب