• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34562
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خبر داد
  فعالیت ۲۳ مرکز آموزشی فنی و حرفه‌ای در آذربایجان شرقی
  دیبا: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به وجود کارگاه‌های آموزشی مجهز و مربیان مجرب در مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای استان، از فعالیت ۲۳ مرکز آموزشی در سطح استان خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی فنی و حرفه ای آذربایجانشرقی، رضا اختیار وکالتی در دیدار با شهردار منطقه شش تبریز، ضمن تقدیر از تلاش‌های این مجموعه در اشاعه‌ی فرهنگ مهارت آموزی و مهارت افزایی در جامعه، خواستار تعامل هرچه بیشتر هر دو مجموعه در راستای ارائه آموزش‌های مهارتی به شهروندان شد.

  وی افزود: مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای استان با هدف ارتقای سطح مهارت سرمایه‌های انسانی، شاخص‌های کیفیت زندگی و مهارت‌های شغلی، آماده هرگونه همکاری با مجموعه شهرداری است.

  وی، بر ارتقای دانش‌های مهارتی شهروندان و توانمندسازی نیروی کار ماهر در استان با استفاده از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای تاکید کرد.

  سامان احمدزاده، شهردار منطقه شش تبریز نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت آموزش‌های مهارتی در جامعه کنونی، گفت: کمبود نیروی کار ماهر در تمامی حوزه‌های صنعتی و شهری به چشم می‌خورد و این کمبود با ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قابل جبران است.

  وی، تلفیق علم و عمل را در پرورش نیروهای کارآفرین و ماهر مهم دانست و برتعامل هرچه بیشتر هر دو مجموعه تاکید و در خصوص نحوه ارائه آموزشهای فنی و مهارتی در حوزه آسیب‌های اجتماعی و بازآفرینی شهری بحث و تبادل نظر شد.

  در پایان این دیدار دکتر وکالتی ضمن لوحی، از تلاش‌های احمدزاده، شهردار منطقه یک کلانشهر تبریز در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی و مهارت افزایی در حوزه منطقه ۶ تبریز تقدیر به عمل آورد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب