• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34522
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تامین برق ۲۵۴۲ واحد صنعتی در تبریز
  دیبا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تامین برق ۱۷۸ مشترک جدید صنعتی طی سال ۹۸ خبر داد و گفت: تاکنون ۲۵۴۲ واحد صنعتی توسط این شرکت تامین برق شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق آذربایجانشرقی، عادل کاظمی در این خصوص اظهار کرد: هم اکنون انرژی مورد نیاز بسیاری از شهرک‌های صنعتی، توسط پست‌های فوق توزیع سیار تامین می‌شود و در آینده‌ نیاز است این پست‌ها به صورت ثابت مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

  وی بیان کرد: در شهر صنعتی شهید سلیمی، تعداد ۹۰۹ مشترک دیماندی در امور برق آذرشهر وجود دارد که همگی تامین برق شده‌اند.

  وی ادامه داد: ۷۱۸ واحد صنعتی در امور برق اندیشه تامین برق شده‌اند که شامل ۴۷۲ مشترک شهرک صنعتی رجایی و ۲۴۶ مشترک شهرک صنعتی سهند می‌شوند.

  کاظمی همچنین از تامین برق ۶۵۲ واحد صنعتی در امور برق قراملک خبر داد و گفت: ۴۴۴ مشترک امور برق قراملک در چرمشهر و ۲۰۸ مشترک در شهرک فناوری واقع شده‌اند.

  وی تعداد مشترکان صنعتی امور برق خسروشاه را ۱۳۰ واحد شامل ۹۲ مشترک در شهرک غرب و ۳۸ مشترک در شهرک آخولا عنوان کرد و افزود: ۱۲۴ مشترک برق در شهرک عالی‌نسب در حوزه‌ی امور برق ائل‌گلی و ۹ مشترک صنعتی نیز در شهرک اسپیران در امور برق ستارخان توسط برق تبریز تامین برق شده‌اند.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان با بیان اینکه هم‌اکنون ۲۵۴۲ واحد صنعتی توسط این شرکت تامین برق شده است، اظهار امیدواری کرد طی سال ۹۹، تعداد مشترکان شرکت در شهرک‌های صنعتی ۵ درصد افزایش یابد.

  تا پایان سال ۹۸، تعداد ۹۸۷۰ مشترک دیماندی و بیش از یک میلیون مشترک عادی در محدوده‌ی شرکت توزیع نیروی برق تبریز وجود دارد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب