• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر : 34506
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی تاکید کرد؛
  اجرای سند توسعه آذربایجان شرقی با مشارکت ذینفعان
  دیبا: معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: نگاهی که در سند توسعه استان مد نظر است، هر منطقه از استان بایستی با مشارکت ذی‌نفعان بخش خصوصی، فرهنگیان، دانشگاهیان و نهادهای غیر دولتی تدوین، پایش و اجرا شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجانشرقی ، نشست خبری دومین سند تدبیر و توسعه استان با موضوع هسته‌ کلیدی توسعه زیرساخت اطلاعات و ارتباطات با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی و خبرنگاران برگزار شد.

  “پرویز محمدزاده” اظهار کرد: سند توسعه استان در حوزه برنامه‌ریزی یک تغییر نگرش منطقه‌ای داشت، نگاهی که در سند توسعه استان مد نظر است، هر منطقه از استان بایستی با مشارکت ذی‌نفعان بخش خصوصی، فرهنگیان، دانشگاهیان و نهادهای غیر دولتی تدوین، پایش و اجرا شود.
  معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی ادامه داد: در سند توسعه دوم تغییراتی وجود دارد که افزایش تعداد هسته ها یکی از این تغییرات است، در سند توسعه‌ای اول دو هسته داشتیم ولی در سند توسعه دوم ۱۴ هسته وجود دارد که از ۱۴ هسته در سند توسعه دوم ۵ هسته آن در حوزه فرهنگی اجتماعی است.
  وی اضافه کرد: در سند توسعه دوم سیستم پایش قوی طراحی کردیم که به لحاظ مفهومی و نرم‌افزاری تغییر عمده ای پیدا کرده است.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب