• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 34223
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سرپرست اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی:
  ارتقاء فرهنگ ایمنی کار یک ضرورت است
  دیبا: نشست سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با هیات مدیره انجمن ایمنی، بهداشت حرفه ای و محیط زیست (HSE) که در محل اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذر بایجان شرقی برگزار شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی ، در این جلسه از عملکرد مثبت و اثربخش انجمن HSE استان در سنوات گذشته قدردانی شد.

  حسین فتحی با اشاره به ظرفیت بالای انجمن HSE استان در ارائه برنامه هایی در حوزه حفاظت ایمنی و بهداشت کاردر واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی استان بر تعامل هر چه بیشتر اداره کل با این انجمن به عنوان یکی از شرکای اجتماعی در راستای نهادینه کردن اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای و به طبع آن کاهش حوادث و بیماریهای ناشی از کار تاکید کرد.
  وی افزود: انجمن HSE  استان انجمنی تخصصی، کلیدی و دومنظوره برای حمایت از حقوق مشروع کارشناسان ایمنی و بهداشت حرفه ای و از طرفی صیانت از نیروی کار است.
  وی با اشاره به اهمیت  و جایگاه آموزش بعنوان رکن اصلی  در توسعه علمی و عملی و سطح آگاهی کارشناسان این حوزه بر ضرورت ارتقاء فرهنگ  ایمنی و بهداشت کار و آموزش های تخصصی  کارشناسان این حوزه تاکید کرد.
  در ادامه  این نشست فرحبخش رئیس انجمن  HSE استان از راه اندازی سامانه ثبت اطلاعات و خود اظهاری کارفرمایان با امکان ارائه ابلاغ الکترونیکی  همسو با اهداف و سیاستهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت ودرمان و شناسایی واحد های فاقد مسئولین ایمنی و بهداشت حرفه ای در آینده نزدیک خبرداد.
  وی خواستار ارتقاء جایگاه شغلی کارشناسان ایمنی و بهداشت حرفه ای به سطح مدیر در واحد های صنفی و صنعتی برای ارائه  عملکرد هرچه بهتر وظایف محوله و ایفای نقش قانونی آنها شد.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب