• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 33831
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی معرفی شد
  دیبا: “حسین فتحی” به عنوان سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی معرفی شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان، مراسم معارفه و تکریم روسای جدید و سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی قبل از ظهر امروز با حضور «سیدضیاالدین شجاعی برهان» مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی برگزار شد.

  دلیل این تغییر مدیریتی در استان بازنشسته شدن احد حسینی مدیر کل فعلی این اداره کل می‌باشد.
  رییس جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در این آیین اظهار کرد: با همراهی شرکای اجتماعی اقدامات لازم برای تثبیت اشتغال موجود و افزایش اشتغال پایدار، حسب شرایط حساس زمانی به عمل آورده و از طریق گسترش پژوهش و آموزش، شتاب لازم برای افزایش و توانمندی بخش تعاون و کاهش مشکلات آن‌ها به عمل خواهیم آورد.
  حسین فتحی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت کاری دستگاه‌های اجرایی به ویژه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابع وزارت متبوع در استان نسبت به کاهش آسیب‌های اجتماعی گروه‌های آسیب پذیر در واحدهای تولیدی و صنعتی و تعاونی‌ها اهتمام لازم خواهیم داشت.
  وی عنوان کرد: از زحمات دکتر حسینی که انسانی شایسته، بافضیلت و مردم دار بوده و اقدامات قابل توجهی در حوزه کارگری و کارفرمایی انجام داده‌اند قدردانی می‌کنیم.
  گفتنی است؛ «حسین فتحی» در سوابق مدیریتی خود ریاست خدمات اشتغال، ریاست اداره حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاون روابط کار این اداره کل را در کارنامه خود دارد.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب