• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 33686
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دو هزار و ۷۰۸ نفر در نخستین ماه ۹۹ در آذربایجان دعوا کردند/ کاهش نزاع در استان
  دیبا: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: دو هزار و ۷۰۸ نفر درطی فروردین امسال به‌دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از پزشکی قانونی استان، علی صفایی‌فرد امروز در گفت وگویی اظهار داشت:  دو هزار و ۷۰۸ نفر در فروردین امسال به‌دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعان نزاع ۲ هزار و ۹۲۹ نفر بود، حدود ۷٫۵ درصد کاهش یافته است.

  وی افزود: از کل مراجعان نزاع در طی این مدت ۶۳۷ نفر زن و دو هزار و ۷۱ نفر مرد بودند که نسبت به‌مدت مشابه سال گذشته هر کدام به ترتیب حدود ۲۱٫۵ و ۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
  صفایی‌فرد گفت: در اسفندماه ۹۸ نیز آمار مراجعان نزاع با دو درصد کاهش نسبت به‌مدت مشابه سال قبل به دو هزار و ۴۰۷ نفر رسیده است که از این تعداد یک‌هزار و ۸۲۴ نفر مرد و ۵۸۳ نفر زن بوده‌اند.
  وی  خاطرنشان کرد: کل مراجعان مدعی صدمات نزاع در سال ۹۸ به ادارات پزشکی قانونی استان برابر با ۳۶ هزار و ۸۶۶ نفر بود که از این تعداد ۲۶ هزار و ۸۷۹ نفر مرد و ۹ هزار و ۹۸۷ نفر زن بودند.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب