• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ | کد خبر : 33557
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رییس جدید هیات ورزشی بیماران خاص آذربایجان شرقی انتخاب شد
  دیبا: سعید جعفری نامور با کسب بیشترین آرای مجمع انتخاباتی هیات بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان شرقی، برای ۴ سال به ریاست این هیات ورزشی انتخاب شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، جعفری نامور در مجمع انتخاباتی هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا، فعالیت های خود را برنامه محور و مبتنی بر خرد جمعی همه اعضای مجمع دانست و افزود: همه برنامه ها با توجه به نیاز ورزشکاران این هیأت و با جذب حامیان مالی انجام خواهد گرفت.

  سکاندار جدید هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا یادآوری کرد: در شرایط کنونی جامعه و شرایط اقتصادی ویژه ای که بر کشور حاکم است، تمام سعی خود را خواهیم کرد تا این قشر خاص از ورزش و برکات و ثمرات آن در جامعه بهره مند شوند.

  وی گفت: بعد از بررسی توانمندی های موجود در ورزشکاران استان جهت مدال آوری، با رعایت مسائل و مباحث بهداشتی در آینده نزدیک اقدام به میزبانی یک مسابقه کشوری خواهیم کرد.

  اختصاص سالن ورزشی در شهرستان ها به بیماران خاص و پیوند اعضا 
  مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: اختصاص سالن در شهرستان ها به بیماران خاص و پیوند اعضا با درخواست رییس هیأت شهرستان عملی می شود و بیماران خاصی که در استان داریم می توانند با روی آوردن به ورزش به تقویت روحیه خود نیز کمک شایانی کنند.
  ایوب بهتاج با اشاره به اینکه این هیات ورزشی برای من به عنوان یک شهروند خیلی مهم است، افزود: از رییس جدید هیات می خواهم که برنامه سالانه هیات را به اداره کل ارائه کند تا در حد توان حمایت مالی کرده و تمام توان خود را برای ارتقای کمی و کیفی انجام دهیم.
  مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: حداقل درخواست این عزیزان و ورزشکاران هیأت بیماران خاص و پیوند اعضا، همدلی و حمایت معنوی است و اگر در هیات استان و اداره کل به این عزیزان دلگرمی ندهیم، دلیل وجودی ما چیست.

  بهتاج با بیان اینکه جهت میزبانی هر مسابقه ای برای هیأت بیماران خاص و پیوند اعضا، پای کار هستیم، اظهار کرد: در خصوص حمایت شایسته از ورزشکارانی با بیماری خاص و پیوند عضو، آنچه از دست مان بر بیاید انجام می دهیم، زیرا مدال آوری این هیأت با حضور ورزشکارانی مانند آقای رضایی در بدمینتون بر همگان مبرهن است.
  وی اذعان کرد: تشکیل انجمن خیریه بیماران خاص ایده خوبی است که جهت تحقق آن، ما هم در کنار هیات هستیم.
  سعید جعفری نامور، رییس جدید هیات بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان شرقی، مدیرعامل جمعیت خیریه «قلب های سبز» و از داوران بسکتبال کشور است که سال ها در زمینه امور خیریه فعالیت دارد.
  مجمع انتخاباتی بیماران خاص و پیوند اعضا آذربایجان شرقی چهارشنبه شب به ریاست ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان و با شرکت اعضای مجمع در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب