• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 33195
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری استان خبر داد:
  کشف یک هزار و ۴۸ خودروی قاچاق در آذربایجان‌شرقی/ دستگیری یک هزار و ۸۳۳ قاچاقچی در استان
  دیبا : مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان‌شرقی از افزایش ۳۴ درصدی کشفیات قاچاق در سال ۹۸ نسبت به سال پیش از آن خبر داد و گفت: یک هزار و ۴۸ خودروی قاچاق نیز در سال گذشته، کشف و ضبط شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از فارس، جهانگیر اسکندرزاده امروز در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، به بیان اقدامات و دستاوردهای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در سال گذشته پرداخت و اظهار داشت: توزیع هر کالای فاقد شناسه در بازار، قاچاق محسوب می شود و دستگاه های مسئول باید با آن برخورد کنند.

  وی در بخشی از سخنان خود از افزایش ۳۴ درصدی کشفیات قاچاق در سال ۹۸ نسبت به سال پیش از آن خبر داد و گفت: یک هزار و ۴۸ خودروی قاچاق نیز در سال گذشته، کشف و ضبط شده که نسبت به سال پیش از آن، ۲۰ مورد افزایش یافته است.
  وی ابراز کرد: یک هزار و ۸۳۳ نفر نیز در سال گذشته به عنوان متهمان قاچاق در استان، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.

  جهش تولید، راهبرد اصلی کشور و نیازمند برخورد بی‌امان با قاچاق است
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمام دستگاه های مسئول باید نهایت تلاش خود را برای مقابله و مبارزه بی امان با ورود و عرضه کالاهای قاچاق به کشور به کار گیرند.
  علیار راستگو افزود: جهش تولید باید به یک عزم عمومی و گفتمان همگانی در جامعه تبدیل شده و با همراهی بخش های مختلف جامعه برای تحقق شعار سال تلاش کنیم.
  وی با بیان اینکه جهش تولید، اصلی ترین سیاست و راهبرد کشور در شرایط خاص کنونی است خاطرنشان کرد: اجرای صحیح و اصولی تصمیمات تخصصی در این زمینه، علاوه بر شکوفایی اقتصادی در کشور، می تواند بسترسازی مناسبی برای کاهش ورود کالاهای قاچاق به کشور و قطع وابستگی به سایر کشورها داشته باشد.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار توجه جدی سازمان صمت به جلوگیری از عرضه محصولات فاقد شناسه در جامعه و سامان دهی انبارهای موجود در استان همراه با رعایت فرآیند ثبت شد و اظهار داشت: امیدواریم با توجه کافی به این موضوع، شاهد قطع کامل قاچاق در استان و کشور و تقویت هرچه بیشتر اقتصاد ملی باشیم.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب