• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 33160
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کاهش ٣.٩۶ درصدی شاخص تولید برق در سال ٩٨
  دیبا: مرکز آمار کشور اعلام کرد که نرخ تورم (شاخص کل قیمت) تولیدکننده بخش برق در سال‌ ١٣٩٨ برابر با ١٢١.٢۵ است که نسبت به سال قبل آن (٩٧) ٣.٩۶ درصد کاهش داشته است.

  به گزارش دیبا خبر  به نقل از ایرنا، براساس این گزارش نرخ تورم تولید برق در سال ١٣٩٧، رقم ١٢۶.٢۴ بوده که نسبت به سال قبل از آن (٩۶) معادل ۴.٧۴ درصد افزایش داشته است.

  شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات اوج بار، در ١٣٩٨ برابر با ١١٨.١٣ است که نسبت به سال قبل ۶.٠٨ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢۵.٧٨ بوده  که نسبت به سال قبل ۶.٨۵ درصد افزایش یافته بود.
  شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات میان بار، در سال‌ ١٣٩٨ برابر ١١٧.۴١ که نسبت به سال قبل ۴.٢ درصد کاهش داشته است. شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢٢.۵٩ بوده که نسبت به سال قبل ٣.٩٨ درصد افزایش یافته بود.
  شاخص قیمت تولیدکننده (نرخ تورم) بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات کم بار، در سال ١٣٩٨ برابر ١٣٣.۵۵ که نسبت به سال قبل ١.۵۶ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٧ برابر ١٣۵.۶۶ بوده که نسبت به سال قبل ۶٩.۴ درصد افزایش یافته بود.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز