• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 33135
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ساخت و تحویل ۸۰۰ خانه مددجویی در هر سال
  دیبا: مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت: توانستیم در طول سه سال گذشته هر سال ۸۰۰ خانه مددجویی را ساخته و تحویل نیازمندان دهیم.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از نصر، محمد کلامی روز پنجشنبه در آیین افتتاح منازل مددجویی آسیب دیده در زلزله آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: امروز به خود بالیدیم که نیروهای مسلح استان نیز در کنار خادمان امداد قرار گرفته‌اند و صحنه‌های زیبای احسان را خلق کردند.

  وی افزود: ‌سهم بودجه استانی کمیته امداد از کمک‌های مردمی ۷۱ درصد و از بودجه دولتی ۲۹ درصد است.
  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌شرقی گفت: در سال ۹۵ سهم بودجه ما از بودجه دولتی ۷۰ درصد و از بودجه مردمی ۳۰ درصد بود، ان شاالله کمیته امداد استان در دو سال آینده از بودجه دولتی بی‌نیاز خواهد شد و این در نتیجه تلاش خیران است.
  وی گفت: بسیار خرسندیم که توانستیم در طول سه سال گذشته هر سال به طور میانگین ۸۰۰ خانه مددجویی را ساخته و تحویل نیازمندان دهیم و جای بسی خرسندی است که امروز هم توانستیم یک باب مسکن مددجویی را با حضور رئیس کمیته امداد کشور افتتاح کنیم.
  کلامی از افتتاح هفت ساختمان اداری با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) که در طول سه سال گذشته ساخته شده است، خبر داد.
  وی خاطرنشان کرد: امروزه رسالت کمیته امداد حمایت محض و یا توزیع غذا نبوده، بلکه راهکاری بلند مدت، برنامه ایجاد اشتغال و خودکفایی و ارتقاء شاخص‌های فرهنگی، آموزشی و مهارتی برای عبور از فقر وجود دارد.
  وی از بین رفتن فقر را منوط به ارتقاء فرهنگی و دانش دانست و گفت: تلاش می‌کنیم در تمامی صحنه‌ها و هر جایی که انقلاب نیاز به سرباز داشته باشد، حضور داشته باشیم.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب