• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 33108
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر کل آموزش و پرورش استان خبر داد:
  جزییات برگزاری امتحانات نهایی به صورت حضوری در آذربایجان شرقی
  دیبا: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از آغاز امتحانات نهایی از ۱۷ خرداد ۹۹ به صورت حضوری در استان خبر داد و گفت: برگزاری سالم امتحانات مانند سنوات گذشته با لحاظ کردن اصل فاصله گذاری اجتماعی مورد تاکید است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایسنا، جعفر پاشایی روز چهارشنبه در جلسه با مسوولان این اداره کل، از اعلام برنامه امتحانات نهایی کلیه رشته‌های تحصیلی دوره‌های متوسطه (نظری، فنی و حرفه‌ای) پیش دانشگاهی و پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه در خرداد ماه سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸خبر داد و گفت: تمامی رویه‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانی لحاظ می‌شود.

  وی یادآور شد: ایجاد وحدت رویه با کمترین نارسایی در حوزه امتحانات از خصوصیات بارز دستگاه تعلیم و تربیت استان است و تاکید می‌شود که جلوگیری از هرگونه نارسایی مدنظر باشد.
  وی خاطرنشان کرد: هماهنگی، همکاری و نظارت مستمر در شرایط حساس کنونی برای دانش آموزان، اولیا و مسئولان دقت و حساسیت بیشتر از سال‌های گذشته لازم است.
  پاشایی گفت: بازگشایی مدارس منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا بوده و در صورت اعلام ستاد اطلاع رسانی می‌شود؛ تدابیر لازم نیز برای بازگشایی مدارس اندیشیده شده است.
  رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه با اعلام این‌که امتحانات نهایی از ۱۷ خرداد ماه آغاز می‌شود، گفت: برنامه امتحانات نهایی سال سوم متوسطه نیم سالی- واحدی (بزرگسالان- آموزش از راه دور- داوطلبان آزاد)، پیش دانشگاهی نیم سالی- واحدی(بزرگسالان- آموزش از راه دور- داوطلبان آزاد) و پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد به صورت حضوری خواهد بود.
  مجید شقاقی پور با بیان این‌که بیش از ۳۲ هزار دانش آموز استان در امتحانات نهایی استان در تمامی رشته‌های تحصیلی داوطلب هستند، گفت: طبق برنامه ریزی‌ها، ۱۸۷ حوزه اجرا با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی پیش بینی شده است.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب