• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 33082
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سامانه آموزش های مجازی جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی راه‌اندازی شد
  دیبا: معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌ شرقی، گفت: سامانه آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی (امجد) به همت جهادگران دانشگاهی راه‌اندازی و دوره های آموزشی این نهاد در این بستر انجام می‌شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان، معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌ شرقی، گفت: سامانه آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی (امجد) به همت جهادگران دانشگاهی راه‌اندازی و دوره های آموزشی این نهاد در این بستر انجام می‌شود.

  اکبر اسمعیلی در این خصوص گفت: با توجه به نیاز کنونی دانشجویان، دانش آموزان و کارکنان سازمان‌ها و ادارات در شرایط کنونی پیش آمده از ویروس کرونا سامانه آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی (امجد) به صورت کشوری راه اندازی شده است.

  وی ادامه داد: این سامانه قابلیت آموزش مجازی، تشکیل جلسه، کنفرانس های علمی بصورت تصویری، صوتی با اشتراک گذاری فایل‌های مورد تدریس استاد، تخته کلاسی وجود دارد و تعداد ۱۰۰ نفر بصورت همزمان می توانند در کلاس حضور داشته باشد.

  معاون آموزشی این سازمان، خاطرنشان کرد: حضور و شرکت در کلاس مجازی با استفاده از تلفن همراه، لب تاپ، تبلت و کامپیوتر شخصی با حداقل پهنای باند MG 2 از مزایای این سامانه است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب