• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 32990
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تولید روزانه ۱۸ هزار ماسک در مراکز شهرداری تبریز
  دیبا:  شهردار تبریز گفت: روزانه به طور متوسط ۱۸ هزار ماسک در شش مرکز فرهنگی شهرداری تبریز تولید می‌شود که این کار تا زمان رفع نیاز و غلبه بر ویروس کرونا ادامه‌ دارد.

  به گزارش دیبا خبر ، ایرج شهین باهر در بازدید از مرکز تولید ماسک شهرداری منطقه ۵، اظهار کرد: در بحث شیوع بیماری کرونا، بسیاری از مجموعه‌ها برای رفع کمبود ماسک و ملزومات مورد احتیاج بهداشتی وارد عمل شدند که واحد فرهنگی شهرداری تبریز نیز با توجه به تعطیلی فرهنگسراها، در این راستا ورود پیدا کرد.

  وی ادامه داد: مربیان فرهنگسراهای شهرداری به واسطه تعطیلی این مراکز، سنگر خدمت را تغییر دادند و در شش مرکز به صورت خودجوش اقدام به تولید ماسک و دستکش یکبار مصرف می‌کنند.

  وی اظهار کرد: بسیاری از این مربیان چرخ‌های خیاطی خود را از خانه آورده‌اند و برخی دیگر نیز از چرخ‌های خیاطی شهرداری مستقر در فرهنگسراها استفاده می‌کنند.

  شهین باهر با اشاره به تهیه سبدهای غذایی در منطقه ۵ نیز یادآورد شد: ۳۱۳ بسته غذایی به ارزش هر کدام ۳۰۰ هزار تومان از طریق این عزیزان و خیرین منطقه جمع آوری شده که در راستای لبیک‌گویی به فرمایش مقام معظم رهبری، بین نیازمندان توزیع می‌شود.

  منبع: ایسنا

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب