• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 32845
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هفت شرکت تولیدی در آذربایجان‌شرقی احیا شد
  دیبا: رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: تعداد هفت شرکت تولیدی و صنعتی این استان با تلاش مجموعه قضایی احیا شدند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، موسی خلیل اللهی روز سه شنبه در گفت وگویی، افزود: این واحدها و شرکت های تولیدی و صنعتی استان دارای مشکلات عدیده مالی و اداری و یا ورشکسته بودند که با نظارت و حمایت اداره تصفیه و ورشکستگی شهرستان تبریز، احیاء و به چرخه تولید بازگردانده شدند.

  به گفته وی با احیا و نجات این تعداد واحد تولیدی از بیکاری تعداد ۴۲۴ نفر کارگر در آذربایجان شرقی جلوگیری شد.
  خلیل اللهی با تاکید بر اینکه ایجاد و اشتغال و جلوگیری از  بیکاری کارگران واحدهای تولیدی یکی از مهمترین و محوری ترین کارکردها و رسالت های مجموعه های قضایی و دادگستری استان است، اظهار داشت: بر همین اساس دادگستری آذربایجان شرقی در صورت بروز مشکلات برای واحدهای تولیدی به سرعت وارد عرصه شده تا از بیکاری افراد جلوگیری شود چون این موضوع تبعات بسیار زیان بار اقتصادی و اجتماعی دارد.
  وی با بیان اینکه کارگران واخدها یاد شده باسابقه و دارای مهارت فنی بالا بودند، ادامه داد: این شرکت ها به صورت اجاره به مدیران دارای اهلیت واگذار شده و  به چرخه تولید بازگشتند.
  رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی اضافه کرد: حمایت از تولید داخلی و اشتغال برای کارگر ایرانی و تلاش در راستای جهش تولید از مهمترین وظایف مسئولین و مردم است و در این راستا دستگاه قضایی با تمام توان در خدمت بخش تولید و قشر کارگری است.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب