• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | کد خبر : 32739
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس شورای اسلامی شهر تبریز/
  پویش‌های کمک به آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از کرونا، موجب افزایش همدلی شد
  دیبا: رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: پویش‌های کمک به آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از کرونا موجب شد تا همدلی و وفاق در بین مردم بیشتر شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از نصر، شهرام دبیری با اشاره به آماده‌سازی بسته های ارزاق جهت کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از کرونا توسط پویش رحمت، اظهار کرد: پویش رحمت با هماهنگی تعدادی از خیران و با همکاری شهرداری تبریز اقدام به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی کرده و از امروز توزیع این اقلام در بین افرادی که در اپیدمی کرونا دچار مشکلات اقتصادی شده بودند، آغاز می‌شود.

  وی ادامه داد: پویش رحمت یک حرکت مردمی است که خیلی از مردم در آن مشارکت کرده‌اند و حتی مبلغ اکثر کمک‌های نقدی، یک هزار تومان بود و البته افرادی هم بودند که یک میلیارد تومان کمک کرده‌اند.
  رئیس شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: این کمک‌ها هرچند با ارقام پایین، نشان می‌دهد که احساس همدلی و وفاق بین مردم وجود دارد و همه می خواهند به هم‌نوعان خود کمک کنند.
  وی افزود: این یک حرکت بسیار ارزشمند است و ما می‌بینیم که تمامی آحاد جامعه اعم از مردم، خیران، هیئت‌های مذهبی، مساجد، بسیج و … متحد شده‌اند تا برای هم‌نوعان کمک کنند.
  دبیری تاکید کرد: با اینکه می‌دانیم شاید دولت در موضوع کمک به آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از کرونا مقداری محدودیت داشته باشد؛ اما همین که مردم در این زمینه پیشرو و پای کار هستند، بسیار خوب است و باعث ایجاد اتحاد و وفاق بیشتر شده است.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، وی با قدردانی از زحمات و تلاش های خیران در پویش رحمت، گفت: از خداوند متعال می خواهیم که کارهای خیر و احسان همه مردم و خیران را قبول کند و به آنها برکت دهد.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز