• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ | کد خبر : 32624
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ابتکار جدید در مجموعه شرکت انتقال گاز ایران برای افزایش روحیه نشاط و توانمندی کارکنان
  دیبا: شرکت انتقال گاز ایران با ابتکار دست اندرکاران خود توانسته است در این شرایطی که کشور و در بعد وسیع تر دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند،علاوه بر وظایف ذاتی خود که همان انتقال گاز پایدار و مطمئن است، شرایط ویژه ای را برای افزایش روحیه و توان کارکنان و خانواده های آنان فراهم کند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،سعید توکلی مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، با بیان این مطلب اظهارکرد: نیروی انسانی توانمند و متعهد یکی از ارکان اصلی رشد و ارتقای یک سازمان محسوب می شود از این رو توجه به آن و افزایش روحیه نشاط و شادابی به خصوص در میان کارکنان و خانواده های آنان در شرکت انتقال گاز ایران که پایداری ایمن و مطمئن جریان گاز را بر عهده دارند، امری ضروری است.

  این مقام مسئول ادامه داد: از این رو، شرکت انتقال گاز ایران همسو با سیاست های مسئولیت اجتماعی، پا را از فعالیت های عملیاتی فراتر گذاشته و در شرایطی که کشور با بحران دست و پنجه نرم می کند، با بهره گیری از شبکه های اجتماعی، تلاش کرده خانواده ی بزرگ انتقال را دور هم جمع کند و در حوزه های مختلف، با اطلاع رسانی گسترده، قرنطینه خود خواسته خانگی را به فرصتی برای  بهره مندی از مهارت های زندگی و کاهش آلام بدل کند.

  وی تصریح کرد: این برنامه، از ابتدای فروردین ماه سالجاری در قالب کارگروه های تخصصی با همراهی و استقبال کارکنان و خانواده های آنان در شبکه های اجتماعی در پنج حوزه مذهبی، دانش و مهارت،سرگرمی،هنر و ورزش فعالیت می کند که تا کنون محتواهای متنوعی همچون قصه گویی قرآنی،سلامت روان خانواده در قرنطینه، ورزش در خانه،سرگرمی و مسابقات دابسمش، معرفی نرم افزارهای کاربردی، دعوت از متخصصان روانشناس و بیماری های عفونی و ارائه توضیحات به صورت آنلاین(Live) ، ارائه اطلاعات عمومی و تخصصی در خصوص بیماری کرونا، تولید و منتشر شده است و بر اساس برنامه های تعریف شده این روند تداوم خواهد داشت.

  وی در ادامه گاز را موجب آرامش و رفاه جامعه برشمرد و افزود: مجموعه شرکت انتقال گاز ایران ثابت کرده است حماسه سازانی گمنام ولی خوشنام هستند و سکان امنیت انرژی کشور را در دست دارند و در طول دوره های گذشته با ثبت رکوردهایی بی نظیر  در همه بخش ها، افتخارات ارزشمندی برای  صنعت گاز کسب کرده اند.

  توکلی بیان کرد: شرکت انتقال گاز ایران خانواده ای است به وسعت ایران عزیز، بزرگ و همدل و بی نظیر که در روزهایی که کرونا خودنمایی می کند، هم چنان برای آبادانی کشور بدون وقفه در حال خدمت رسانی است. خدمتی از جنس عشق، تا گاز بیمارستان ها ، واحدهای تولیدی و صنعتی و … که با سلامت، معیشت و رفاه هموطنان مرتبط است، پایدارتر از قبل باشد.

  وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با ادامه این رویکرد بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نام گذاری شده با افزایش روحیه و توان نیروها سالی همچون سال های گذشته به روند انتقال پایدار و مطمئن گاز ادامه دهیم.

   

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب