• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | کد خبر : 32620
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:
  باید در تمامی حوزه‌ها پاسخگو باشیم/ پاسخگویی به مردم در تمامی شرایط یک ضرورت است
  دیبا:  مدیرکل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی آذربایجان شرقی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته توسط معاونین و مجموعه کارکنان در راستای تحقق اهداف و برنامه های راهبردی در کل اظهار کرد: توفیقات به عمل آمده حاصل زحمات و تلاشهای ارزشمند کارکنان در تمامی بخش ها بوده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، میراحدحسینی با اشاره به مولفه های اصلی سلامتی بر ضرورت توجه و اهتمام جدی مدیران و کارکنان به سلامتی تاکید کرد وی افزود: تمامی موفقیت ها در سایه سلامتی و آرامش روحی و جسمی امکان پذیر می باشد و با روح و جسم سالم می‌توانیم مسیر پیشرفت و ترقی و تعالی را طی کنیم چرا که سلامتی سرلوحه تمامی کارهاست.

   وی بر ضرورت ارتقاء سیستم ایمنی بدن در مقابله با حوادث غیرمترقبه تاکید نموده خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم سیستم دفاعی و ایمنی بدن را ارتقا دهیم باید سر وقت بخوابیم، دوری از سر و صدا، تحلیل از مسافرت های مکرر و طولانی، دوری از غصه، از مصرف بیش از حد شیرینی پرهیز کنیم و از داروهای غیر ضروری و بدون تجویز پزشک دوری کنیم تا بتوانیم دفاعی بدن به سلامتی خود را در مقابل حوادث و شرایط مختلف تضمین کنیم.

   حسینی با اشاره به اینکه انضباط کاری و نظارت و مدیریت در محیط کار در نظم و آراستگی سازمان ضروری است تصریح کرد: باید ساز و کارهای لازم را جهت ارتقاء سازمانی و ایجاد انگیزه و آرامش و روابط سالم سازمانی برای نیل به اهداف پیشرفت سازمان را فراهم کنیم تا بتوانیم بر اساس شاخص ها و ماموریت‌ها و وظایف تعیین‌شده بر اهداف مورد نظر برسیم.

   حسینی در بخش دیگری با اشاره به اهمیت ارائه پاسخ به نامه های ارجاع شده  از ادارات و سازمان ها و نیز درخواست های مردمی پاسخ لازم را به همراه مستندات مربوطه ارائه نمائیم و در رسیدگی به مشکلات مردم تلاش کنیم و باید در همه حال و در تمامی حوزه‌ها تلاش کنیم .

  وی با اشاره به فرا رسیدن هفته کارگر در اردیبهشت ماه امسال گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره و ضرورت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی برنامه‌ها به صورت مجازی اجرا خواهد شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز