• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | کد خبر : 3262
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کشف ۱۴ تن مواد غذایی فاسد و غیرمجاز در آذربایجان شرقی
  دیبا: ۱۴ تن مواد غذایی غیرمجاز فاسد و تاریخ مصرف گذشته در آذربایجان شرقی کشف شد.

  به گزارش دیبا خبر، ماموران نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با همکاری مردم و دریافت گزارش های مردمی در خصوص تولید و توزیع مواد غذایی غیرمجاز، موفق به کشف و ضبط ۱۴ تن از این نوع مواد غذایی و نیز دستگیری نفر در این ارتباط شدند.

  کشف ۹ تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در بناب

  فرمانده انتظامی شهرستان بناب در همین راستا به خبرنگاران گفت: براساس خبر واصله از منابع مردمی مبنی بر اینکه در یکی از کارگاه های مخروبه این شهرستان افراد سود جو مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته را از مغازه ها جمع آوری و اقدام به تعویض تاریخ آن ها می کنند و مجددا به فروش می رسانند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  سرهنگ رمضان الهوردیان در ادامه اظهار داشت: ماموران انتظامی محل مورد نظر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وارد محل مورد نظر شدند که در بازرسی از این کارگاه مخروبه بیش از ۹ هزار کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان بناب خاطر نشان کرد: از انواع اقلام خوراکی می توان به کنسرو، پفک، ویفر، شکلات و موادی از این دست اشاره کرد که تمام اقلام کشف شده با حضور مسئولان ادارات مربوط معدوم و دو نفر نیز در ارتباط با این پرونده دستگیر و روانه زندان شدند.

  کشف ۵ تن گوشت مرغ فاسد غیر مجاز در عجب شیر

  فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر نیز از کشف مقادیری گوشت فاسد و ضایعات مرغ فاقد مجوز بهداشتی در این شهرستان خبر داد و افزود: در پی کسب خبر مبنی بر حمل و انتقال گوشت مرغ فاسد غیرمجاز با یک دستگاه کمپرسی شش چرخ، موضوع دردستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت .

  سرهنگ رحمان عبدی درتشریح این خبرگفت:ماموران یگان امداد ضمن کنترل خودروهای عبوری، خودروی مورد نظر را که از اتاق عقب آن خون به جاده سرازیر می شد، شناسایی ومتوقف کردند و در بازرسی از داخل آن پنج تن گوشت مرغ فاسد و ضایعات مرغ فاقد مجوز از اداره دامپزشکی کشف شد که به سمت شهرستان تبریز در حال حمل بود.

  وی در ادامه گفت: راننده خودروی مذکور به دلیل نداشتن اسناد، مدارک و مجوز دامپزشکی دستگیر وخودرو نیز توقیف و با تشکیل پرونده در این زمینه، تحویل مراجع قضایی شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر در پایان از شهروندان خواست: هر گونه اخبار و اطلاعات خود را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و تقدیر، پیشنهاد و انتقاد از عملکرد کارکنان نیروی انتظامی را با سامانه تلفنی (۱۹۷) دفتر نظارت همگانی در میان بگذارند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز