• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | کد خبر : 3151
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  درخواست معاون درمان وزیر بهداشت از مردم
  مشکل در بیمارستان ها را به سامانه ۱۹۰ اطلاع دهید
  دیبا: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حضور یک نفر متخصص طب اورژانس در بیمارستان‌های بزرگ و اصلی ضروری است و مردم هر نوع شکایت و مشکلی در بیمارستان‌ها دیدند به سامانه ۱۹۰ گزارش کنند.

  به گزارش دیبا خبر، محمد آقاجانی افزود: در ایام نوروز همه اورژانس‌های بیمارستانی و بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سراسر کشور باز هستند و تیم های نظارتی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی بر عملکرد بیمارستان‌ها نظارت می‌کنند.

  وی ادامه داد:‌ هم اکنون علاوه بر تیم‌های نظارتی دانشگاه‌های علوم پزشکی، ۱۱تیم نظارتی دیگر نیز از طرف ستاد وزارت بهداشت برای نظارت بر عملکرد بیمارستان‌ها و خدمات بهداشتی- درمانی دانشگاه‌ها به سراسر کشور اعزام شده است.

  وی گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای ارائه خدمات درمانی مناسب به مردم و نظارت بر ارائه این خدمات در ایام نوروز انجام شده است ولی هیچکدام از این نظارت‌ها نمی‌تواند جایگزین نظارت مردمی باشد و خود مردم بهترین ناظر هستند و می توانند بر روند خدمات رسانی مراکز درمانی نظارت و مراقبت کنند.

  آقاجانی افزود: مردم در هر جا که در ارائه خدمات درمانی با مشکل و کمبودی مواجه شدند یا انتقادی به ذهنشان رسید، می‌توانند از طریق شماره ۱۹۰ در سراسر کشور، مشکل و مورد نظر را گزارش کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

  معاون وزیر بهداشت گفت: این شماره علاوه بر مسائل درمانی به مشکلات دارویی و بهداشت محیط نیز رسیدگی می‌کند.

  انتهای پیام/

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز