• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ | کد خبر : 30220
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بوی بد دهان و سینوزیت
  دیبا: تجویز داروها، تنها با معاینه بالینی و گرفتن شرح حال امکان پذیر است و اگر در پاسخ به سوالات مصرف دارویی توصیه می‌شود، پس از مشورت با متخصص مصرف شود.

  به گزارش دیبا خبر، تجویز داروها، تنها با معاینه بالینی و گرفتن شرح حال امکان پذیر است و اگر در پاسخ به سوالات مصرف دارویی توصیه می‌شود، پس از مشورت با متخصص مصرف شود.

  آیا بوی بد دهان به خلط بینی و گلو منجر می شود؟

  به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ، وجود و تجمع ترشحات بینی و گلو که می تواند به دنبال سینوزیت باشد، به ویژه در شب موجب ایجاد بوی بد دهان می شود. نکته مهم که بیشتر موارد به حساب خلط و عفونت ناحیه گلو گذاشته می شود، ریفلاکس یا برگشت اسید معده است، بنابراین تشخیص علت بوی بد دهان و درمان آن بسیار حائز اهمیت است.

  هنگام خوردن و آشامیدن احساس خفگی می کنم.مشکلم چیست؟

  به طور طبیعی هنگام عمل بلع (خوردن و آشامیدن) مسیر تنفس یا همان نای بسته می شود. این عملکرد از ورود مواد غذایی به راه تنفسی جلوگیری می کند.گاهی در بعضی افراد ظرفیت تنفسی کم و موجب احساس خفگی در هنگام خوردن و آشامیدن می شود. التهاب ناحیه حلق، برگشت اسید معده یا ریفلاکس نیز از دیگر علل احساس خفگی حین غذا خوردن است.

  آیا همسرم که انحراف بینی دارد دچار سینوزیت می شود؟

  گاهی انحراف بینی باعث اختلال در تخلیه ترشحات سینوس و در نتیجه سینوزیت می شود. در این موارد باید برای درمان انحراف بینی و سینوزیت به متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب