• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ | کد خبر : 29913
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دستگیری دندانپزشک متقلب پس از ۷۰ بار قصور پزشکی
  دیبا: یک دندانپزشک متقلب در ایالت آلبرتای کانادا بعد از انجام هفتاد قصور پزشکی دستگیر شد. این فرد ده ها هزار دلار به خاطر کارهایی که قرار بوده برای بیماران انجام دهد و انجام نداد جریمه شده است. به وی دستور داده شد که نزدیک به ۱۰۰۰۰۰ دلار جریمه و هزینه تحقیقات پرداخت کند.

  به گزارش دیبا خبر، دکتر بن زو از ژانویه سال ۲۰۱۷ ، به علت رفتارهای اشتباه خود تحت تعقیب قضایی قرار دارد اما به هشدارها توجهی نشان نداده است.

  در تابستان امسال ، کمیته استعلام قصور دندانپزشکی کانادا متوجه شدند که او بی کفایت است و در طی سه سال بیش از ۷۰ بار مرتکب تخلف شده است. پس از یک جلسه محاکمه در ۳ دسامبر به وی دستور داده شده ۵۰ هزار دلار جریمه و ۴۸۱۱۷ دلار هزینه بپردازد.بر اساس بیانیه این سازمان برخی از ضررهای این فرد مادی و برخی دیگر نیز معنوی بوده است و بیماران از سهل انگاری های وی دچار خسارات مادی و معنوی شده اند.

  برخی از بیماران وی سالمند و برخی نیز بسیار آسیب پذیر بودند. برای مثال یک مرد سالخورده برای خود و همسرش ۸۵ هزار دلار را به صورت مقدماتی برای ایمپلنت پرداخت کرد ، اما دندانپزشک درمان را کامل نکرد و بازپرداختی نیز ارائه نداد. یک بیمار بسیار جوانتر برای انجام کارهای ارتودنسی نزد وی رفت و سایر بیماران نیز با مشکلاتی مثل درمان ناقص ریشه رو به رو شدند.زو در سال ۱۹۸۵ به عنوان دندانپزشک در چین شروع به کار کرد و سپس عنوان دندانپزشک شروع به کار کرد.

  منبع:انتخاب

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب