• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ | کد خبر : 29679
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  از واقعیت تا انکار
  کاهش سن روسپی‌گری به زیر ۱۵ سال؟!
  دیبا: دیری است که مدیران در پاسخ به افکار عمومی معجونی از نادانی، بی خردی و بی تفاوتی را به خورد جامعه می دهند! این مدیریت که آن را در زمره میراث معنوی در یونسکو به نام ایران و چند کشور تاثیر پذیر از ایران باید ثبت کرد، در متهورترین اقدامات مدیریتی خویش اصولا منتقد را فاقد سندیت و مشروعیت و … بیان کرده و همانطور که این آقای مدیر گفته اند اصلا ایشان این آمار را از کجا آورده است؟؟

  به گزارش دیبا خبر، در حالی که یکی از مباحث جنجالی روزهای اخیر انتشار آماری مبنی بر کاهش سن روسپیگری یا همان کارگری جنسی به زیر ۱۵ سال و اشاعه آن است، بازهم مدیران دولتی به جای ریشه یابی و چاره اندیشی، بهترین راه را تکذیب کاهش سن بردگی جنسی  به زیر ۱۵ سال برگزیده اند.

  «حبیب‌الله مسعودی فرید» معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی در واکنش به اظهارات یک مددکار اجتماعی مبنی براینکه بهزیستی اعلام کرده‌است؛ سن روسپی گری به زیر ۱۵ سال رسیده است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و ما این خبر را تکذیب می‌کنیم. ما چنین آمارهایی نداریم و نمی‌دانیم این مددکار اجتماعی به چه آمارهایی استناد کرده‌است.
  اگر به سخنان این مدیر دولتی دقت کنیم می بینیم یک نوع ندانستن و نداشتن هایی خاصی در کلام وی مستتر است. آیا در یک مجموعه که مدعی است و باید پاسخگو باشد سزاوار است که درباره خبر بسیار غم انگیزی که حاکی از رواج سوء استفاده جنسی از دختران کودک می شود، اینگونه پاسخ بگوید؟
  آقای مسعودی، خیلی صریح می گوید: « ما چنین آمارهایی نداریم» ؟؟ خب بفرمایید آمارهایی که شما دارید چه می گویند؟ چرا مستند و با اعداد و ارقام به چالشی که ایجاد شده است پاسخگو نیستید؟
  بعد دیگر سخنان این مدیر فررزانه مبتنی بر ندانستن و ناآگاهی است و می فرمایند: «می‌دانیم این مددکار اجتماعی به چه آمارهایی استناد کرده‌است.» ببخشید بعد از چند روز تیتر یک اخبار بودن این فاجعه عیان شده، نباید به منشی یا مسئول دفتر محترمتان دستور می دادید شماره این مددکار اجتماعی را یافته و طی یک تماس تلفنی – احتیاجی نیست که وقت گرانقدر خود را صرف جلسه با ایشان می کردید- از متهم نامبرده سوال می کردید که این آمارها درباره روسپیرگری و کارگری جنسی دختر بچه ها را از کجا آورده است؟؟
  این نوع رفتار از مدیران دولتی که رئیس جمهورش در مواجهه با انتقادات و کشته شدن مردم در اعتراضات می گوید «من خودم هم خبرنداشتم و تازه جمعه صبح فهمیدم» چندان نباید باعث تعجب شود.
  دیری است که مدیران در پاسخ به افکار عمومی معجونی از نادانی، بی خردی و بی تفاوتی را به خورد جامعه می دهند! این مدیریت که  آن را در زمره میراث معنوی در یونسکو به نام ایران و چند کشور تاثیر پذیر از ایران باید ثبت کرد، در متهورترین اقدامات مدیریتی خویش اصولا منتقد را فاقد سندیت و مشروعیت و … بیان کرده و همانطور که این آقای مدیر گفته اند اصلا ایشان این آمار را از کجا آورده است؟؟
  پس لذا وظیفه این مدیر اصلا این نیست به افکار عمومی که تحت تاثیر سخنان یک مددکار اجتماعی که دست بر قضا شناخته شده و معتبر هم هستند، جریحه دار شده است پاسخگو  باشند. اصلا چرا ایشان با فعالان حوزه بهزیستی و سازمان های مردم نهاد باید رابطه و تعامل داشته باشند؟ اگر کسی کاری دارد خودش بیاید کارش را بگوید! حالا رئیس جمهور و وزرای کارش یک سری حرف های تبلیغاتی می زنند فعالان مردمی سیری چند!؟
  اما واقعیت درناک این است در حالی که ما و شما داریم این متون و گلایه و سخنان را می خوانیم و می بینیم، دختر بچه هایی، معصومیت خود را می فروشند بی آنکه بدانند چه آینده شومی در انتظار آنها است!
  انتهای پیام//

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز