• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر : 29248
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  همزمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی صورت گرفت/
  افتتاح چندین پروژه درمانی و بهداشتی
  دیبا: همزمان با سفر ریاست جمهوری به آذربایجان شرقی، پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

  به گزارش دیبا خبر، پروژه ساختمان الحاقی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز شامل بخش‌های اورژانس، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، مرکز سلامت کارکنان، غربالگری سرطان و مرکز تحقیقات گوارش در زیر بنای ۱۱ هزار متر مربعی و اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

  ساختمان مرکز جامع سلامت و خانه بهداشت شهرستان‌های استان به تعداد ۲۰ باب در زیربنایی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع و اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریالی از دیگر پروژه‌های افتتاح شده است.

  بهسازی، تکمیل و تجهیز اولین بیمارستان دندانپزشکی در زیربنای ۱۰۰۰ متری و با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی و نوسازی سالن باشگاه اساتید و کارکنان با زیر بنای ۱۵۰۰ متر مربعی و اعتبار ۳۵ میلیارد ریالی از پروژه‌هایی بود که همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان و با حضور وزیر بهداشت، افتتاح شد.

  همچنین تخصیص و تجهیز آمبولانس جدید به ناوگان درمانی استان با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاح شده است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب