• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر : 29239
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
  سعی کنیم گره ها را از سر راه مدیران برداریم
  دیبا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: سعی کنیم کم‌تر حرف بزنیم، بیشتر عمل کنیم و گره‌ها را از پیش روی مدیران برداریم.

  به گزارش دیبا خبر، دکتر محمد حسین صومی در نشست روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و معاونان غذا و دارو و مدیران منطقه ۲ آمایشی کشور اظهار کرد: این روزها روزهای سختی هستند و برخی حوزه‌ها مانند حوزه غذا و دارو را هم که تنشی در آن نبود، دچار تنش کرده‌اند.

  وی با اشاره به هدف برگزاری نشست روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی معاونان غذا و دارو و مدیران منطقه ۲ آمایشی کشور، گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد قرارگاهی در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های مختلف، برداشتمان این بود که حضور رییس سازمان غذا و دارو باعث گشوده شدن گره‌ها و مطرح شدن مشکلات اصلی به ویژه در حوزه دارو می‌شود.

  وی در ادامه با تاکید بر اینکه چه بخواهیم و چه نخواهیم ما مسئول هستیم، بیان کرد: سعی تمامی کسانی که می‌خواهند مردم را ناامید کنند، این است که همه را به اختلاس و ناکارآمدی متهم کنند.

  به گزارش ایسنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اضافه کرد: گاهی اوقات در حوزه‌های متعدد دستورالعملی برای شهرستان صادر می‌شود که در برخی نقاط شهرستان، قابلیت اجرایی ندارد و در برخی موارد بهانه‌ای برای کوبیدن سیستم می‌شوند.

  وی در خاتمه خطاب به رییس سازمان غذا و دارو متذکر شد: باید افتخار کرد که با وجود همه تحریم‌ها دانشگاه‌ها را طوری نگه داشته‌اید که مشکل خاصی در دانشگاه‌ها وجود ندارد.

  بر اساس این گزارش، این جلسه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مرکز ملی مدیریت سلامت با حضور و رئیس سازمان غذا و دارو، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، معاونان و مدیران غذا و دارو منطقه ۲ برگزار شد و هریک از مدیران به ارائه نظرات و مشکلات خود پرداختند.

  همچنین در پایان این مراسم، تفاهم نامه‌ای مابین روسای دانشگاه‌ها و سازمان غذا و دارو منعقد شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز