• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر : 27737
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  روحانی در مناطق زلزله‌زده:
  دولت تا اتمام کار بازسازی کنار زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی می‌ماند
  دیبا: رئیس جمهور در مناطق زلزله‌زده میانه گفت: دولت تا پایان بازسازی‌ها در کنار زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی می‌ماند.

  به گزارش دیبا خبر، حجت الاسلام حسن روحانی قبل از ظهر چهارشنبه با حضور در روستای زلزله‌زده دستجرد شهرستان میانه اظهار داشت: دولت تا پایان کار در کنار مردم بوده و دستگاه های دولتی به وظایف خود در قبال مردم این مناطق عمل خواهند کرد.

  وی ادامه داد: مبالغ بلاعوضی که دولت برای کمک به زلزله زدگان و ساخت واحدهای مسکونی قول داده به زودی در اختیار مردم این مناطق قرار می گیرد.

  روحانی ادامه داد: خانه های آسیب دیده با تلاش مسئولین باید به گونه ای احداث شود که در زلزله های احتمالی بعدی دچار آسیب نشوند.

  رییس جمهور با تاکید بر آسیب پذیر بودن کشور در مقابل برخی مخاطرات طبیعی چون زلزله گفت: کشور در بسیاری از مناطق روی خط زلزله قرار دارد که می تواند زمینه ساز آسیب خانه های بسیاری شود و بنابراین باید خانه ها به گونه ای ساخته شود که هیچ گونه خسات جانی و مالی به مردم وارد نشود.

  وی از مسئولین استانی خواست حداکثر تلاش خود را برای بازسازی این مناطق انجام دهند و ادامه داد: از استاندار می خواهیم که نیازمندی های مردم زلزله زده آذربایجان شرقی را احصا کند تا در اسرع وقت به آن ها رسیدگی شود.

  وی افزود: اگر مردم کانکس یا پول می خواهند انتخاب به اختیار خود مردم خواهد بود.

  روحانی ادامه داد: آذربایجان شرقی همواره در خط مقدم دفاع مقدس و دفاع از ایران بوده است و روستاها و مناطق این استان نیز همواره در طول دفاع مقدس در خط مقدم بوده اند و ما نیز خادم این مردم هستیم.

  وی افزود: ما مسئولین وظیفه داریم با تمام توان و  امکانات در خدمت مردم باشیم.

  رییس جمهور با تاکید بر تلاش تمامی دستگاه ها گفت: امیدواریم بنیاد مسکن همه واحدهای مسکونی را به زودی بازسازی و مقاوم سازی کند تا این خانه ها در آینده دچار مشکل نشوند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب