• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ | کد خبر : 27264
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  خلبانی که به خاطر یک زن اخراج شد
  دیبا: یک خلبان که زنی را به درون کابین هواپیما برده و از او عکس گرفته بود از ادامه کار خلبانی منع شد.

  به گزارش دیبا خبر ، ماجرای حضور یک زن جوان در کابین خلبان در یکی از پروازهای داخلی چین بار دیگر خبرساز شد زیرا کار به جریمه مدیران اجرایی ارشد شرکت هواپیمایی «ایر گویلین» کشیده شده است.

  این زن چینی عکسی از خودش را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است که جای خلبان در کابین نشسته و در حالی که در برابرش یک سینی خوراکی قرار دارد رو به دوربین با انگشت علامت پیروزی نشان می‌دهد.

  این رویداد در ۱۴ دی ماه گذشته در یکی از پروازهای شرکت ایر گویلین روی داده که از شهر گویلین چین عازم شهر یانگژو بوده اما عکس آن هفته پیش مشاهده شده است.

  اکنون رئیس شرکت ایر گویلین و چند تن دیگر از مدیران ارشد آن به دلیل این بی‌احتیاطی خطرناک تنبیه شده‌اند.

  به نوشته روزنامه‌ دولتی «بیجینگ یوت دیلی» چین که به نسخه‌ای از نامه داخلی شرکت در این زمینه دست یافته، این افراد همگی توبیخ‌نامه دریافت کرده‌اند.

  بر اساس این نامه، رئیس ایر گویلین، مدیر عامل، معاون نگهداری، معاون امنیت و نیز معاون ایمنی پرواز این شرکت به قطع سه ماه حقوق و تنزل درجه مدیریتی محکوم شده‌اند.

  خلبان این هواپیما نیز که هویتش فاش نشده در هفته جاری به دلیل «نقض مقررات ایمنی پرواز» با راه دادن «افراد متفرقه» به کابین هواپیما از کار برکنار شده بود.

  برخی از رسانه‌های چین از جمله گلوبال تایمز نوشته‌اند زنی که به کابین خلبان راه یافته در واقع کارآموز بوده و به طور مرتب با خلبان ارتباط داشته است.

  تصویری که زن مسافر را نشان می‌دهد که وارد کابین خلبان شده و به جای خلبان نشسته است را در زیر ببینید:

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب