• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 2706
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پایش مجتمع سلامت مدل تبریز توسط نماینده سازمان جهانی بهداشت
  دیبا: ثمین صدیق نماینده سازمان جهانی بهداشت: مدل تبریز یک مدل خوب و دارای پتانسیل قابل ملاحظه ای است

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت استان، ثمین صدیق نماینده سازمان جهانی بهداشت و تبریزی قائم مقام معاون بهداشت وزیر بهداشت با حضور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جریان نحوه ارائه خدمات فعال به مردم حاشیه نشین قرار گرفتند.

  در این جلسه که در سالن حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل شد. درستی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین، گزارشی جامع از نحوه ارائه خدمات فعال در قالب مجتمع های سلامت و مراکز جامع خدمات سلامت به مردم حاشیه نشین یه سمع حاضرین رساند .

  ثمین صدیق با بیان اینکه در روستاها دسترسی به مردم جهت ارائه خدمات بهداشتی راحتر از شهرها است خاطر نشان شدند در شهرها نیز سیستمی باید طراحی شود که بتوان خدمات سلامت را به آنها ارائه نمود.

  نماینده سازمان جهانی بهداشت با اذعان به اینکه مدل تبریز یک مدل خوب و دارای پتانسیل قابل ملاحظه ای است یادآور شدند: دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ارائه این مدل یک فرصتی را به وجود آورده که امروز ما توانستیم از نزدیک بیاییم، بازدید کنیم و برنامه ها را پایش و ارزیابی نموده و گزارش آن را به وزارت بهداشت انعکاس نمائیم که وظیفه اصلی WHO هم ارائه نظر کارشناسی بوده و این خواسته وزارت بهداشت نیز می باشد که در نهایت به یک مدل جامع و کاملی برسد.
  خاطر نشان می گردد ثمین صدیق همراه باتبریزی و درستی معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان در  ادامه از ستاد مجتمع سلامت چشم انداز و مراکز جامع سلامت بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات بهداشتی به مردم حاشیه نشین قرار گرفتند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز