• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ | کد خبر : 26610
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  چند درصد پزشکان از قانون فراری اند
  دیبا: بررسی وضعیت ثبت کارت‌خوان مشمولان گروه پزشکی در سامانه سازمان مالیاتی حاکی از مقاومت ۶۰درصدی پزشکان در اجرای قانون است.

  به گزارش دیبا خبر، بررسی عملکرد پزشکان در اتصال کارت‌خوان‌های خود به سامانه سازمان مالیاتی در راستای اجرای حکم قانون بودجه نشان می‌دهد در هفته اول آبان ماه نزدیک به ۳۸ درصد پزشکان به سامانه مذکور متصل شده‌اند.

  نزدیک به ۲۸ هزار پزشک کارت‌خوان خود را به سامانه سازمان امور مالیاتی کشور متصل کرده‌اند. استان‌های اردبیل (۵۲ درصد) و آذربایجان غربی (۵۱ درصد) بیشترین مشارکت را در این طرح داشته‌اند، اما در مقابل استان‌های ایلام (۱۵ درصد)، چهارمحال و بختیاری (۱۹ درصد) سمنان (۲۱ درصد)، یزد (۲۲ درصد)، لرستان (۲۲ درصد)، کرمان (۲۳ درصد)، کهگیلویه و بویراحمد (۲۳) مشارکتی کمتر از میانگین کشوری داشته‌اند.

  همچنین حدود ۴۲ درصد از ۱۶ هزار پزشک تهرانی در این طرح حاضر شده و کارت‌خوان خود را به سامانه سازمان مالیاتی متصل کرده‌اند،‌ براساس آمارهای اولیه حدود ۷۴هزار پزشک بایستی در این طرح مشارکت کنند.

  بر این اساس به‌نظر می‌رسد با توجه به فرصت ۵ماهه تا پایان سال در جهت اجرای حکم مصرح قانون بودجه، سازمان مالیاتی بایستی با ۴۶ هزار پزشکی که از قانون تمکین نکرده‌اند، برخورد کند.

  مالیات ,

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب