• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ | کد خبر : 26212
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سمن‌های محیط زیست باید منطقی و علمی برخورد کنند
  دیبا: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه محیط زیست باید منطقی، علمی و محکم برخورد کنند.

  به گزارش دیبا خبر، عیسی کلانتری در سفر یک روزه خود به استان بوشهر و بازدید از منطقه ویژه شمال استان در بندر دیلم، با فعالان و سمن های محیط زیست استان بوشهر نشست هم اندیشی برگزار کرد. 

  عیسی کلانتری پس از شنیدن نقطه نظرات فعالان سمن های زیست محیطی بیان داشت: سمن‌های محیط زیست باید منطقی، علمی و محکم برخورد کنند.

  در این نشست که با حضور معاون محیط زیست دریایی سازمان و همچنین مدیرکل امور بودجه سازمان و مدیرکل و کارشناسان اداره کل برگزار شد، جمعی از فعالان زیست محیطی استان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

  فرهاد قلی نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این نشست گفت: تمام تلاش‌های خود را در استان بوشهر برای حفاظت از محیط زیست استان با همکاری محیط بانان و محیط یاران و فعالان زیست محیطی به کار بسته ایم تا گزندی به محیط زیست نرسد. ازهمین رو از همه شهروندان درخواست داریم در کنار محیط زیست قرار بگیرند.

  در بخشی از این نشست هم اندیشی دبیر شبکه غیردولتی سمن‌های محیط زیستی استان بوشهر، عضو انجمن نجوم و محیط زیست استان بوشهر، عضو کمپین نجات بیرمی، عضو انجمن زمین پاک دشتستان، عضو انجمن دوستداران محیط زیست سعدآباد و انجمن دیده بان زیست‌بوم دشتستان به بیان مباحث و مسائل زیست محیطی در سطح استان و جنوب کشور پرداختند.

  انتهای پیام /

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز