• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ | کد خبر : 25718
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بیماری‌های شایع در میان زائران اربعین را بشناسید
  دیبا: مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر در سامرا با بیان اینکه ۶ هزار و ٨۴١ زائر در سامراء به‌صورت شبانه‌روزی خدمات درمانی و امدادی دریافت کرده‌اند، توضیحاتی درباره بیماری‌های شایع در میان زائران اربعین ارائه کرد.

  به گزارش دیبا خبر، محمود حیدری اظهار کرد: از  هفدهم تا بیست و یکم مهرماه،  ۶ هزار و ٨۴١  زائر به صورت شبانه‌روزی خدمات درمانی و امدادی دریافت کرده‌اند و  ٨۴ نیرو  در درمانگاه جمعیت هلال احمر  به صورت سه شیفت ٨ ساعته در شبانه‌روز در بخش‌های پذیرش، تریاژ، مطب پزشک، جلوگیری از بیماری‌های واگیردار، تزریقات، سرم تراپی و پانسمان مشغول به فعالیت هستند.

  حیدری تصریح کرد: خدماتی شامل ٣ هزار و ۴ ٩ مورد پانسمان ، ۴هزار و ٣٣۶ مورد تزریقات و سرم تراپی، ۶ هزار ٢ مورد تست فشارخون، ٢ ٣ مورد تست قندخون، ٣١ مورد نوار قلب و ١ مورد توسط نیروهای مستقر در بیمارستان ارائه شده است.
  مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر در سامرا گفت: مواردی که به بیمارستان اعزام شده‌اند دارای مشکلاتی همچون ناراحتی‌های قلبی، گوارشی و همچنین یک مورد قطع عضو بود که بلافاصله پس از بررسی به بیمارستان منتقل شدند.
  وی افزود: خستگی، گرمازدگی، سرماخوردگی و بیماریهای گوارشی از بیماری‌های شایع در میان زائران است که در این مدت اعلام شده است.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز