• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | کد خبر : 25621
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حقایقی جالب درباره وجود موجودات فضایی در فضا
  دیبا: این فیزیکدان معتقد است انسان‌ها دیر یا زود با موجودات فضایی دیدار خواهند داشت.

  به گزارش دیبا خبر؛ طبق نظر یکی فیزیکدانان آمریکایی اگر توسط موجودات فضایی نا پدید شدید، خون سردی خودتان را حفظ کنید وبه جای ترسیدن از بشقاب پرنده آن‌ها وسیله یا هر چیز دیگری برداشته و با خود به زمین بیاورید تا به عنوان مدرک مردم حرف هایتان را باور کنند.

  موجودات فضایی چطور سفر می کنند؟

  این فیزیکدان معتقد است انسان‌ها دیر یا زود حتما با موجودات فضایی دیدارخواهند داشت. او می‌گوید موجودات بیگانه به دلیل پیشرفت بی حد و حصر ممکن است به شکل فیزیکی به زمین سفر نکرده و آگاهی خود را از طریق لیزر و با سرعت نور به زمین مخابره کنند.

  طبق نظر این فیزیکدان موجودات فضایی آنقدر پیشرفت کرده اند که سفر در فضا با سفینه برای آن‌ها بی معناست. زیرا آن‌ها هوشیاری خود را از طریق اشعه لیزر و با سرعت نور در فضای بیکران مخابره می‌کنند. ممکن است همین حالا یک جریان بسیار عظیم از میلیارد‌ها آگاهی دیجیتالی در کنار زمین وجود داشته باشد که ما از آن بی خبریم.

  با موجودات فضایی چطور ارتباط خواهیم داشت؟

  او معتقد است چند شباهت که در بین موجودات فضایی وجود دارد باعت شده با انسان ارتباط برقرار کنند:

  داشتن دید سه بعدی همانند شکارچیان، برخورداری انگشت برای نگه داشتن اشیاء و تولید ابزارآلات و زبان برای برقراری ارتباط و انتقال دانش به نسل‌های بعد.

  او می‌گوید موجودات فرازمینی ممکن است به جای انگشت بازو‌هایی عجیب و غریب داشته باشند، ولی تا زمانی که از هماهنگی بین دستان و چشم‌ها برخوردار بوده و با نوعی زبان با یکدیگر صحبت کنند می‌توان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد.

  پس به خاطر داشته باشید اگرموجودات فضایی شما را گرفتند حتما یک گیره کاغذ، خوردنی یا حتی یک لنگه کفش با خودتان به زمین بیاورید تا دیگران حرفتان را باور کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز