• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸ | کد خبر : 25516
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  زالو درمانی در منزل ممنوع
  دیبا: جهانگیری گفت: ارائه خدماتی مانند زالو درمانی و طب سنتی در منزل غیر قانونی است و تمام این فعالیت‌ها باید در سلامت کده‌ها انجام شود.

  به گزارش دیبا خبر،محمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در خصوص انجام خدمات طب سنتی در منزل اظهار کرد: یک سری از موسسات جهت ارائه خدمات بالینی در منزل دارای مجوز هستند و کارشان کاملا قانونی است و البته باید بگویم خدمات بالینی دارای مجوز کاملا مشخص است.

  او ادامه داد: ارائه خدمات در حوزه طب سنتی مانند زالو درمانی باید سلامتکده‌ها انجام شود و انجام کار‌هایی مانند زالو درمانی در منزل غیر مجاز است.
  جهانگیری تاکید کرد: خدمات بالینی در منزل مانند مراقبت از بیماران، انجام تزریقات و سنجش میزان فشار خون دارای مجوز است و هیچ گونه منع قانونی برای فعالیت ندارند.

  معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی بیان کرد: افرادی که در منزل اقدام به انجام خدمات غیر مجاز مانند زالو درمانی می‌کنند قطعا غیر پزشک هستند و با شناسایی این افراد به دانشگاه‌های علوم پزشکی، کمیسیون ماده ۱۱، سازمان تعزیرات و دادگاه جرایم پزشکی معرفی می‌شوند. بیشتر بخوانید: سازمان نظام پزشکی، تبلیغات پزشکان در فضای مجازی را رصد می‌کند

  او یادآوری کرد: پزشک هیچ وقت خدماتی مانند زالو درمانی و سونوگرافی را در منزل انجام نمی‌دهد و افراد غیر پزشک این نوع فعالیت غیر قانونی را در منزل انجام می‌دهند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز