• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ | کد خبر : 24811
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تشدید نظارت‌های تعزیراتی در طرح ویژه اربعین
  دیبا: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: نظارت‌های تعزیراتی در طرح ویژه اربعین تشدید می‌شود.

  به گزارش دیبا خبر، داریوش جودکی اظهار داشت: با توجه به آغاز پیاده‌روی اربعین، از ۱۰ روز گذشته نظارت های ویژه اربعین توسط گشتهای تعزیرات حکومتی با همکاری دیگر دستگاه های نظارتی نظیر سازمان صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت، دامپزشکی، اداره استاندارد، پایانه های حمل و نقل و اتاق اصناف در دستور کار قرار گرفته است.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه از تمام ظرفیت گشت‌های بازرسی در ایام اربعین استفاده می شود، افزود: تعزیرات حکومتی تا بازگشت کامل زائرین بر نحوه خدمات رسانی و رعایت کامل نرخ های مصوب نظارت خواهد داشت.

  این مسئول عنوان کرد: گشت‌های بازرسی در تمام حوزه ها از جمله نظارت بر تامین مایحتاج عمومی مردم و نظارت بر کرایه های حمل مسافر با استقرار در مرز خسروی و پایانه های مسافربری ورود کرده اند.

  وی گفت: همچنین نظارت‌ها در حوزه ارز ادامه دارد اما تاکنون مشکلی در این باره گزارش نشده است.

  جودکی عنوان کرد: واحدهای صنفی باید مراعات حال زائران را بکنند تا در حق آنها اجحافی صورت نگیرد و همچنین مردم نیز موارد تخلف را از طریق سامانه ۱۲۴ یا ۱۳۵ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت با متخلفین برخورد شود.

  وی تصریح کرد: تعزیرات حکومتی به همراه دیگر دستگاه های نظارتی آماده دریافت شکایت ها و همچنین رسیدگی به پرونده های ارسالی است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز