• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ | کد خبر : 22856
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون توزیع نیروی برق شرکت توانیر/
  دردسر قبض‌های تکراری برق
  دیبا: از پرداخت قبض های تکراری پرهیز کنید.

  دردسر قبض‌های تکراری برق

   

  به گزارش دیبا خبر، غلامعلی رخشانی مهر  با اشاره به اینکه این مشکل به ندرت پیش می‌آید افزود: به دلیل فاصله ۲۴ ساعته ارسال اطلاعات پرداختی مشترکین از بانک به سامانه برق، احتمال تکرار قبض پرداخت شده بصورت الکترونیکی هست که درصورت مشاهده، آن را پرداخت نکنید.
  وی با بیان اینکه تاکنون ۸۰ درصد مشترکین معادل ۳۰ میلیون نفر اطلاعات خود را درسامانه ثبت کرده اند گفت: ۶ میلیون نفر باقی مانده تا ۱۵ روز آینده اطلاعات خود را با ارسال شناسه قبض به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ درکل کشور و ۱۰۰۰۱۵۲۱ در تهران، اطلاعات خود را ثبت کنند.
  معاون توزیع نیروی برق شرکت توانیر با تاکید بر اینکه از ابتدای مهر اصلا قبض کاغذی صادر نمی‌شود ادامه داد: فقط در نقاط محدودی از کشور در مناطق مرزی که تلفن همراه خدمات دهی ندارد قبض ارسال می‌شود بنابراین مشترکین در شهر و روستا‌های دارای خدمات تلفن همراه، اگر اطلاعات خود را ثبت نکنند قبضی دریافت نمی‌کنند و در آن صورت ماموران برق به منظور ارائه بدهی مراجعه می‌کنند.
  وی با اشاره به گذر از زمان اوج مصرف تابستان امسال گفت: با همکاری مردم و بخش صنایع و کشاورزی و جابجایی زمان مصرف، بدون مشکل از زمان اوج مصرف عبور کردیم البته مصرف برق درکشور نسبت به سرانه جهانی همچنان بالاست و مدیریت مصرف برای همه زمان‌ها در کشور ما اهمیت دارد.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب