• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 2200
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تصمیم گیری درباره تعرفه پزشکی تا آخر سال
  دیبا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می گوید تعرفه های پزشکی سال۱۳۹۶ قبل از پایان امسال تعیین و برای تصویب به هیات وزیران تقدیم می شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می گوید: تعرفه های پزشکی سال۱۳۹۶ قبل از پایان امسال تعیین و برای تصویب به هیات وزیران تقدیم می شود.

  حسن قاضی زاده هاشمی در خصوص تعرفه های پزشکی سال ۹۶، افزود: با وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی صحبت کردم که قرار شد قبل از پایان سال، جلسه شورای عالی بیمه تشکیل و متناسب با نرخ تورم تصمیم و به هیات وزیران ارسال شود.

  وی ادامه داد: شورای عالی بیمه متناسب با اعتبارات پیش بینی شده در بودجه، تعرفه های پزشکی سال آینده را تعیین خواهد کرد البته منطقی این است که با توجه به نرخ تورم تصمیم گیری شود.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین درباره اقدامات صورت گرفته برای سلامتی مردم خوزستان گفت: سلامت مردم برای ما مهم است، به خصوص مردمی که در خوزستان در معرض آسیب ها و بیماری های مختلف از جمله بیماری تنفسی قرار دارند.

  قاضی زاده هاشمی افزود: علاوه بر موضوع ریزگردها،ما بحث پوشش گیاهی را نیز در منطقه خوزستان داشتیم که باعث حساسیت شده بود، در چند سال گذشته مشکلات زیادی از جمله بیماری های تنفسی و شبهه آسمی زیادی داشتیم، خوشبختانه با هرس کردن درختان امسال این بیماری ها خیلی کاهش پیدا کرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب