• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | کد خبر : 21784
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی:
  سال گذشته، سهل انگاری مشترکین گاز ۲۱۹ حادثه ناگوار در پی داشت
  دیبا: رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، گفت: سال گذشته، سهل انگاری مشترکین در استفاده از نعمت خدادای گاز، ۲۱۹ حادثه ناگوار ناشی از گاز طبیعی در پی داشت .

  سال گذشته، سهل انگاری مشترکین گاز ۲۱۹ حادثه ناگوار در پی داشت

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، محمدعلی فتح اله زاده با اعلام این مطلب گفت: عدم رعایت نکات ایمنی حادثه آفرین بوده و متاسفانه بی توجهی به این نکات هر سال جان چند نفر را به کام مرگ می کشد.

  سخنگوی شرکت گاز استان با اشاره به ضرورت تنویر افکار عمومی و ارتقای فرهنگ صحیح مصرف در استان تاکید کرد: از ۲۱۹ حادثه ۲۰۲ حادثه مربوط به مشترکین خانگی، و ۱۷ مورد مربوط به مشترکین تجاری می باشد.

  وی از کاهش ۳۳ درصدی متوفیان ناشی از گاز گرفتگی و انفجار و آتش سوزی در سال گذشته خبرداد و افزود: طی یکسال گذشته ۳۰ نفر در اثر بی احتیاطی جان خود را از دست داده اند که  با وقوع ۸۱حادثه در   کلانشهر تبریز  تعداد ۱۰ نفر و و با وقوع ۱۳۸ حادثه درسایر شهرستان های استان  ۲۰ نفر جان خود را از دست داده اند.

  فتح اله زاده در تشریح علل وقوع حوادث  در سال گذشته اظهار داشت: ۸۰ مورد از حوادث  آتش سوزی و انفجار به وقوع پیوسته ناشی از نشت گاز بدلیل عدم نصب درپوش و بست استاندارد بوده و ۴۸ حادثه نیز بدلیل پارگی و پوسیدگی شیلنگ گاز اتفاق افتاده و علت اصلی حوادث گازگرفتگی مربوط به دودکش غیراستاندارد مربوط می گردد.

  وی ادامه داد: هر ساله تمامی حوادث ناشی از گاز در استان ثبت، تحلیل و کارشناسی می گردد تا با اعلام مهمترین علل وقوع حوادث و اطلاع رسانی های لازم گامی در کاهش این اتفاقات ناگوار برداشته شود.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز به هم استانی های عزیز توصیه کرد: دانستن نکات ایمنی کافی نیست، عمل به این نکات مهم و زمینه ساز کاهش حوادث خواهد بود.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب