• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ | کد خبر : 21778
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی برگزار شد
  اختتامیه چهارمین دوره ارزیابی سبک رهبری به روش ۳۶۰ درجه
  دیبا: چهارمین دوره ارزیابی سبک رهبری به روش ۳۶۰ درجه با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارکنان در محل همایش های شرکت گاز استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

  اختتامیه چهارمین دوره ارزیابی سبک رهبری به روش ۳۶۰ درجه

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، سیدرضا رهنمای توحیدی، مدیرعامل شرکت در این مراسم با تاکید بر استفاده مناسب از نتایج ارزیابی ۳۶۰ درجه در فرایندهای توسعه منابع انسانی گفت: هدف از برگزاری ارزیابی ۳۶۰ درجه دریافت بازخورد از زوایای مختلف و شناسایی مهارت ها و توامندی های و همچنین برنامه ریزی برای نیازهای آموزشی و توسعه ای کارکنان می باشد و این نوع ارزیابی متفاوت با ارزیابی عملکرد می باشد.

  بر اساس این گزارش: مدیر منابع انسانی شرکت در تشریح جزئیات دوره چهارم ارزیابی سبک رهبری اظهار داشت: دور چهارم با تعداد ۸۶ نفر از مدیران وکارکنان ارزیابی شونده و ۳۲۳ نفر ارزیابی کننده  از منظر مافوق ، همتراز ، زیردست و مشتری خاتمه یافته است.

  علی پور با اشاره به اهمیت سیستم بازخورد ۳۶۰درجه به عنوان یکی از راهکارهای مهم در توانمند سازی منابع انسانی و به ویژه مدیران تصریح کرد:‌ دور پنجم این ارزیابی با پیش بینی تعداد ۱۰۷ نفر ارزیابی شونده با  ۴۳۱ نفر ارزیابی کننده در دست برنامه ریزی و اقدام می باشد.

  خاطرنشان می گردد:‌در پایان این مراسم از نفرات برتر دوره چهارم در دو بخش  بالاترین امتیاز و بیشترین جهش ارتقاء نسبت به دوره قبل تجلیل بعمل آمد.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز