• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ | کد خبر : 21754
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس فناوری اطلاعات شرکت گاز استان آذربایجان شرقی:
  ناوگان حمل و نقل شرکت گاز استان مکانیزه شد
  دیبا: رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: ناوگان حمل و نقل شرکت گاز استان مکانیزه شد.

  ناوگان حمل و نقل شرکت گاز استان مکانیزه شد

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی،رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت در این خصوص توضیح داد: کلیه خودروهای شرکتی و امدادی تحت برنامه هوشمند تاکسیرانی ارائه خدمات می نمایند.

  حمزه تیمورزاده با اشاره به قابلیت های این سامانه هوشمند افزود: امکان رویت مکانی خوردوها بر اساس GPS و google map ، اعزام بر اساس مأموریت های اداری، میزان حضور، کارکرد خوردوهای استیجاری ، ثبت سیستمی مأموریت های کارکنان و …. از جمله مزایای این سامانه می باشد.

  وی در ادامه به سایر اقدامات برجسته شرکت گاز استان در ارتقای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اشاره و اظهار داشت: درحال‌حاضر در سطح استان، قبوض گاز مشترکین شهر تبریز به‌صورت آنلاین پرداخت می‌شوند، همچنین درخصوص سامانه های اختصاصی شرکت نیز خدمات بسیاری از واحدها از جمله سامانه امور مسافرت ها  ؛ دفتر مدیر عامل؛  امور پیمان‌ها؛ آرشیو الکترونیکی پرونده های کارمندان و مشترکین گاز؛ سامانه خدمات طرحها و سامانه انبارک ها ؛ سامانه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و… مکانیزه بوده و همکاران به‌راحتی می‌توانند تمامی عملکرد سامانه‌ها را رصد کنند.

  رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت در خصوص اقدام ویژه شرکت در راه اندازی سایت پشتیبان  تصریح کرد:در راستای تمهیدات سایبری و پدافند غیرعامل پشتیبان گیری از اطلاعات و داده های دیجیتالی شرکت علاوه بر سایت قبلی در سایت یکی از استان های  هم جوار هم میسر گردید.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز