• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ | کد خبر : 21201
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی/
  اجرای طرح بخشودگی جرائم کافرمایان
  دیبا: مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، از اجرای طرح بخشودگی جرائم کافرمایان در استان خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر، جعفر سمساری در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته تامین اجتماعی با اعلام این خبر، افزود: بخشودگی جرائم کافرمایان خوش حساب منطبق بر آیین نامه اجرایی ماده ۱۳ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات در سال ۹۸ مشابه سال گذشته اجرا می شود و کارفرمایان تا تاریخ ۱۳/۰۶/۹۸ مهلت دارند تا برای استفاده از این فرصت به شعب تأمین اجتماعی مراجعه کنند.
  سمساری، این اقدام را به منظور حمایت از تولید عنوان کرد و ادامه داد: این طرح در راستایمساعدت کارفرمایان خوش حساب مدیون است که به هر دلیلی نتوانسته اند حق بیمه کارگران خود را در موعد مقرر پرداخت کنند.
  وی در خصوص بدهی کارگاههایی که بعد از تاریخ ۲۹/۱۲/۹۶ مشمول پرداخت جرائم می باشند نیز گفت: این کارفرمایان تا سه ماه از تاریخ وقوع دلایل ابرازی مهلت دارند تا نسبت به ارائه مدارک خود به شعب تأمین اجتماعی اقدام و از تسهیلات مقرر در بخشودگی جرائم بهره مند شوند.
  سمساری تاکید کرد: در صورتی که کارفرمایان توان پرداخت یکجا بدهی را نداشته باشند، می توانند درخواست تقسیط بدهی خود را به شعب مربوطه ارائه کنند.
  وی تشریح کرد: کارفرمایان در صورت با تقسیط ١٢ ماهه از ١٠٠درصد بخشودگی جرائم متعلقه برخوردار می شوند و اگر در ١٨ ماه بدهی خود را پرداخت کنند از ٨۵ درصد بخشودگی جرائم بهره مند شده و با تقسیط ٢۴ ماهه بدهی خود، از ٧۵ درصد بخشودگی جرائم برخوردار می شوند و اگر در ٣٠ و یا ٣۶ ماه قسط بندی کنند به ترتیب از ۶٠ و۵٠ درصد بخشودگی جرائم برخوردار خواهند شد.
  مدیر درمان استان/
  مطالبات مراکز طرف قرارداد چالش اصلی تامین اجتماعی

  مدیر درمان اداره کل تأمین اجتماعی استان نیز در این نشست، مطالبات مراکز طرف قرارداد را از چالش های اصلی اداره کل در سال های اخیر دانست.
  جمال‌الدین نیکنامی در مورد پرداختی های این اداره کل گفت: صورت حساب بیمارستان های دانشگاهی، کلینیک تخصصی دانشگاه، شبکه بهداشت و پاراکلینیک و داروخانه های بیمارستان های دانشگاهی تا اول مهرماه سال ۹۷ به حساب آنها واریز شده است.
  وی افزود: مطالبات داروخانه های استان نیز تا ابتدای بهمن ۹۷ پرداخت شده است.
  نیکنامی بیان کرد: مدیریت درمان آذربایجان شرقی در سال ۹۷ بالغ بر یک هزار میلیارد تومان صرف هزینه درمان بیمه شدگان کرده است.
  نیکنامی هم چنین از اتمام ساخت پروژه های درمانگاه های هشترود و ملکان و پیشرفت کار ۹۵ درصدی درمانگاه عجب شیر خبر داد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب