• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | کد خبر : 20171
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پرواز آرزوهای رنگین کودکان بر دیوارهای بیمارستان تبریز
  دیبا : آرزوهای رنگین کودکان بر دیوار های بیمارستان کودکان تبریز به همت موسسه تسکین نقش بست و دنیای کودکانه را رنگین تر کرد.

  پرواز آرزوهای رنگین کودکان بر دیوارهای بیمارستان تبریز

  به گزارش دیبا خبر ، مدیرعامل موسسه حمایت از کوکان مبتلا به سرطان تسکین در تشریح این مهم گفت: در راستای تلطیف فضای بیمارستان و حفظ شادی و روحیه کودکان بیمار، موسسه تسکین با همراهی طراحان خود، نقاشی و ارزوهای کودکان را در قالب طرح و تصاویر شاد بر دیوار های بیمارستان ثبت کرد.
  جواد میلانی گفت: این تصاویر که حالت روایی و داستانی دارند فضایی پر از رنگ و شادی را فراهم آورده اند تا کودکان را در دوران بستری و بیماری هر چه بیشتر در پیوند با دنیای خود نگه دارند.
  وی در عین حال افزود: روایی بودن نقاشی ها و تصاویر روی دیوار فرصتی را برای مربی تسکین فراهم اورده تا قصه ها و داستان های خود برای کودکان را در تمام فضای بیمارستان گسترش دهد.
  میلانی با اشاره به استقبال کوکان و خانواده های آنها از فضای شاد ایجاد شده در بیمارستان، یادآور شد: کودکان و خانواده های آنها به تنهایی نمی توانند دوران درمان و سختی های روحی و مالی را طی کنند و روحیه شاد کودکان نه تنها تاثیر به سزایی در روند درمان دارد بلکه پس از درمان نیز باید این حمایت و روحیه حفظ شود تا بتوانند زندگی موثری را در جامعه شروع کنند.
  مدیرعامل موسسه تسکین ضمن قدردانی از همراهان همیشگی این مجموعه در پروژه های مختلف گفت: در طراحی و اجرای نقاشی و ساخت استیکر آرزوهای کودکان آیسان مرادی و امین جباری تسکین را همراهی کردند که تلاش آنها جای قدردانی دارند.

   

  انتهای پیام /

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب