• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | کد خبر : 20022
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شتابدهنده‌های تخصصی حوزه آب حمایت می‌شود
  دیبا: ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست در نظر دارد تا در جهت پیشبرد اهداف خود، از شکل‌گیری و توسعه سه عنوان شتاب‌دهنده‌ تخصصی فعال در این حوزه حمایت کند.

  شتابدهنده‌های تخصصی حوزه آب حمایت می‌شود

   

  به گزارش دیبا خبر، “شتاب‌دهنده تخصصی فناوری‌های مرتبط با گرد و غبار، بیابان‌زدایی و شور ورزی” با اولویت در مناطق خوزستان و سیستان و بلوچستان، “شتاب‌دهنده تخصصی فناوری‌های سامانه‌های نمک‌زدایی” با اولویت در منطقه مرکزی ایران و “شتاب‌دهنده تخصصی فناوری‌های احصاء و بازچرخانی آب و تصفیه فاضلاب” با اولویت در مناطق خراسان و مرکزی ایران می‌توانند برای دریافت این حمایت از ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام کنند.

  متقاضیان فعال در سه حوزه اعلام شده می‌توانند تقاضای خود را در قالب کاربرگ تکمیل (حداکثر یک شتابدهنده) و تا اول اردیبهشت ۱۳۹۸ به آدرس پست الکترونیک این ستاد ارسال کنند.

  در شرایط اولیه دریافت این حمایت آمده است که شتابدهنده‌ها باید دارای تجربه عملی در توسعه و تجاری‌سازی موفق حداقل یک محصول باشند و جذب، استقرار و تعیین مدل همکاری شتابدهنده با حداقل ۵ تیم فناور در هر دوره شتابدهی (مدل مشارکت، مدل‌های همکاری پس از شتابدهی، خرید فناوری، مدل سرمایه‌گذاری) را در رزومه خود داشته باشند.

  همچنین شتابدهنده‌ها باید دارای توان سرمایه‌گذاری، تأمین مالی یا جذب سرمایه به میزان درخواستی از معاونت و نیز دارای توان دسترسی به بازار فروش محصول یا محصولات نیز باشند.

  در صورت وجود شرایط اولیه و با تکمیل مفاد کاربرگ، پیشنهاد مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طبق ضوابط، حمایت‌های لازم از ایجاد شتاب‌دهنده تخصصی صورت می‌گیرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب